PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96}
7,1 20 610
ocen
7,1 10 1 20610
Lekcja przetrwania
powrót do forum filmu Lekcja przetrwania

Kobiety

ocenił(a) film na 9

Wszystkie takie same !
W oczy Ci powie, że Cie kocha a jak nie widzisz nóż w plecy wrrr!
Czymże dla kobiety jest miłość?! Jak można kupować prezent swojemu ukochanemu mężowi i kochankowi zarazem, i później dać to mężowi w prezencie na urodziny z taką... cudowną dedykacją. Brzydziłbym się.
Bob powiedział, że jego żona wyszła za niego dla kasy hmm, moim zdaniem nie miał racji! Wydaje mi się, że jak poznała Charles'a to był najbłyskotliwszy człowiek jakiego poznała, inteligentny, z wysublimowanym poczuciem humoru, człowiek zagadka a przy tym kochający, wprost idealny na męża. Czyli jednak nie jest taka jak wszystkie. Przecież piękna jest, cudowna, wrażliwa.. kobieta anioł ! Co byś nie zrobił dla takiej kobiety, wszystko !!!
Ale cóż.. miłość niejedno ma imię, co innego kochać mężą, co innego kochać kochanka, dwie różne rzeczy (przynajmniej dla kobiet). Widocznie mąż musi być to dobry i kochający człowiek, a gdy jest inteligentny i wrażliwy - jak go nie kochać? Ale jeśli nie jest demonem w łóżku, to później i tak musi usłyszeć "kochanie, ja kocham Tylko Ciebie, to Ty jesteś miłością mojego życia, tamten to była pomyłka, ja nie chciałam, przecież Ty wiesz, że ja Ciebie kocham" i takie tam blla bla bla !
Co to jest miłość hmmm jakiś przejściowy stan emocjonalny, a mąż to Twój życiowy partner, ale wcale nie musi być tym jedynym mężczyzną mimo, że kochasz go przecież, prawda?!
I tak! Właśnie, że nie miałem gdzie tego napisać! To sobie napisałem tu ! O !
Wszystko to co uczą w szkole, na lekcjach wychowania, religii, co rodzice wpajają dzieciom.. Wszystko co ludzie łykają oglądając komedie romantyczne, to jakaś fikcja..
Przepraszam !!! Właśnie ten cały mój budowany, ułożony, uporządkowany świat, którego mnie nauczyli legł w gruzach gdy to obejrzałem, zresztą już pewnie dawno legł... Cóż, życie =] ...

A film?
Piękny !

ocenił(a) film na 7
lia_7

Wszystko fajnie, ale twój świat "legł w gruzach" po obejrzeniu jednego filmu?
"Wszystko co ludzie łykają oglądając komedie romantyczne, to jakaś fikcja" - a ty łyknąłeś swoją prawdę o kobietach po obejrzeniu jednego dramatu?

ocenił(a) film na 9
Winston_Wolf

Może masz rację. Ale.. dlaczego wycinasz fragmenty zdań z kontekstu? Film wywarł na mnie takie wrażenie, że chciałem to z siebie wyrzucić.

ocenił(a) film na 7
lia_7

samosia.pl czeka na Ciebie ;p
i do tego strzeliłeś sobie w stopę :D
a na marginesie problem, który pokazałeś jest słabo rozwinięty w filmie, są inne lepsze pozycje jeśli chodzi o tematykę niewierności kobiet i tam należy na ten temat dyskutować, pozdro :)

ocenił(a) film na 9
joker_skater

Dlaczego akurat w stopę?

ocenił(a) film na 9
joker_skater

Chcesz mi powiedzieć, że pisząc to wyznałem wszystkim, że nie jestem demonem w łóżku, czy że mam problemy z kobietami?? xD super !!! Uwielbiam takich psychoanalityków :D

ocenił(a) film na 9
joker_skater

Nie zamierzam szukać filmów o tematyce niewierności kobiet... (chociaż pamiętam jeden - 'Niewierna'). Potrzebowałem to z siebie wyrzucić. Teraz mieszajcie mnie z błotem.

ocenił(a) film na 7
lia_7

dlaczego w stopę?
"Wszystko co ludzie łykają oglądając komedie romantyczne, to jakaś fikcja" - a ty łyknąłeś swoją prawdę o kobietach po obejrzeniu jednego dramatu?"
W żaden sposób nie powiązałem Twojej wypowiedzi z Twoimi problemami, które dotyczą kobiet, nie znam Cię, nić o tym nie napisałeś, gdzie zauważyłeś, że coś takiego chcę przekazać?
Nie mam zamiaru mieszać Cie z błotem.

ocenił(a) film na 6
lia_7

Co ciekawe większość kobiet nie jest wcale romantyczna. Wszystkie te filmy, komedie romantyczne i bajki to jest stek bzdur. Statystyczna kobieta lubi faceta zdecydowanego, szorstkiego w obyciu. Może być nawet gbur, cham, prostak. Ważne żeby wywoływał w niej emocje. Nie musza być dobre. One uwielbiają się emocjonować. Jeśli pokazujesz kobiecie na początku jaki jesteś miły, uczuciowy i romantyczny- już przegrałeś.

lia_7

Tak z ciekawości, Twój wpis ma dokładnie siedem lat, zaraz się zacznie jego ósmy. To... 1/5 dorosłego życia na Ziemi. W tej skali to sporo. Jakie poglądy masz w tej kwestii teraz? Żyjesz w ogóle?

Ja generalnie nie tykam kobiet rozwiedzionych i mających dziecko. Nie wynika to z osądzania, ale z niechęci to pakowania się w związek, w którym poplątane są losy wielu ludzi. Wolę klepnąć w pupę głupiutką 20-latkę.

lia_7

A jak facet może chcieć zabić swego kompana, ktory uratował mu życie. Hopkins mu życie uratował, a ten w niego finalnie ze strzelby mierzył? Faceci to dopiero zdrajcy :/

milenasy

Przecież tak postępują kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones