PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96}
7,1 20 624
oceny
7,1 10 1 20624
Lekcja przetrwania
powrót do forum filmu Lekcja przetrwania

Bear Grylls byłby dumny;) A tak na poważnie film pierwsza klasa..tylko te reklamy na polsacie są tak długie, że tracę wątek;/

masachiko

dlaczego jesli mowa o survivalu, to kazdy od razu przytacza tego showmana Bear Grylls'a? ogladanie tych jego debilizmow, moze przyniesc potencjalnemu 'survivalowcowi' wiecej szkody, niz pozytku.

ocenił(a) film na 8
ezioauditore

Ale przy jego nazwisku jest uśmiech z przymrużeniem oka;) i kolejne słowa świadczą o tym, że pisałam w żartach..wiem jaka jest konwencja programu tego Pana. Nie musisz się spinać.

masachiko

ups, fakt. umknelo to mojej uwadze.

masachiko

bear grylls jakby zobaczył tego gniota to by się przeraził, gdzie do c.u.j.a. z igły kompas-bear ma niezniszczalny kompas zawsze na ręku, zapałki jakie k.u.r.w.a zapałki krzesiwo trzeba nosić zawsze w kieszeni no i ten nożyk do smarowania chleba bear to ma dwucalową kosałkę ze stali chirurgicznej laserowo ostrzonej a niedźwiedzia to by załatwił skacząc na niego z drzewa ze swoją super dzidą wystruganą oczywiście z dębowego drewna i zaczął by od zjedzenia worów i gałek ocznych, bo mają dużo protein, potem by rozpruł bebechy i w nie wlazł żeby było mu ciepło a w filmie -w filmie nic takiego nie było oni c.h.u.j.a wiedzą o survivalu...bear żądzi

ocenił(a) film na 8
800dpi

Podoba mi się Twoja ironia;)...chyba, że Ty tak na poważnie;p

ocenił(a) film na 5
masachiko

Widze, że sami eksperci od survivalu. Gryllsa w małym paluszku macie. Chciałbym wiedzieć chociaż 30% tego co on. Ale Wy wiecie więcej to może jakieś małe lekcje???

ocenił(a) film na 8
witchmaster

Ja nie kwestionuję doświadczenia Gryllsa, wręcz przeciwnie-jego dokonania są niesamowite, jest najmłodszym brytyjczykiem, który zdobył Mont Everest itd ale chyba sam nie wierzysz w to, że konwencja programu jest tak serio serio;) To raczej przewodnik i przedstawione wytyczne jak się zachować "gdyby...". W programie jest pełna asekuracja i wsparcie ze strony innych członków programu, dlatego ten program traktuję jak misz masz przyjemnego z pożytecznym. Dodam tylko, że gdybym znalazła się w ekstremalnej sytuacji to chciałabym mieć ze sobą jego książkę o przetrwaniu:)

ocenił(a) film na 5
masachiko

Ja wiem jaka jest konwencja programu. Wiadomo Discovery program, show. Ale kwestionować jego umiejętności nie można. Naśmiewać się wytykać, że pozer itd. Posiada wiedze i na pewno o wiele lepiej by sobie poradził w sytuacji ekstremalnej niż jakikolwiek "forumowy mistrz survivalu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones