PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860342}

Lena i Śnieżek

Lena and Snowball
4,9 286
ocen
4,9 10 1 286
Lena i Śnieżek
powrót do forum filmu Lena i Śnieżek

Film nie jest rewelacyjny, ale nie jest też zły. Niestety widziałam o wiele gorsze propozycje skierowane do dzieci. Dla dorosłych historia może być nudnawa- akcja toczy się tu spokojnie, wartkich pościgów i strzelanin nie ma. Przemocy jest niewiele i jest przedstawiona bardzo delikatnie. Nawet złoczyńcy mają w gruncie rzeczy dobre, wrażliwe serca. To co innych znudzi, dla mnie jest atutem. Jestem mamą bardzo wrażliwej istotki, która przemocy nie znosi, boi się filmowych potworów i czarodziejów, za to bardzo współczuje każdej krzywdzie. Nie dla niej takie filmy jak "Viana", czy nawet kultowa "Mała Syrenka". Film o Lence trzymał ją w napięciu, ale jej nie przeraził. Wyszła z kina zadowolona i odprężona. Miałyśmy pretekst, żeby po filmie pogadać o zaufaniu w rodzinie i o ochronie dzikich zwierząt. Nie spodziewałam się oskarowego filmu, więc nie jestem rozczarowana.

alicja_p_filmweb

Witaj, a co byś jeszcze poleciła z podobnych bajek/filmów familijnych? mam podobnie, dwójkę dzieci których chronię przez właśnie potworami, czarami oraz całą "netflixową" propagandą. Jakbyś miała ciekawe pozycje to napisz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones