PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 146
ocen
7,0 10 1 139146
6,9 24
oceny krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

kto w ogle wpadl na pomysl pokazywania starej golej i brzydkiej facetki!? nie ma nic fajnego w milosci dtaruszkow, a milosc miedzy stara baba a mlodym facetem jest oblesna :/

ocenił(a) film na 9
JaGoDkA_6

kobieto, ile ty masz lat? przypomnij sobie, a jak już to w końcu zrobisz do dodaj do tego hm... 50 i pomyśl jak byś się czuła w tym wieku. Fajne jest na przykład to, że zakochani ludzie w tym wieku (dużo ich nie ma, prawda) maja zupełnie inne podejście do życia, chwytają każdy dzień żeby być z "tym drugim", kochają życie, a nie czekają na śmierć jak na coś co pozbawi ich problemów i da w końcu spokój. I to jest fajne, na pewno nie obleśne

ocenił(a) film na 9
Krzysioo

a sorry, nie widziałem dokładnie twojego awatara, gdybym się przyjrzał to bym nie wchodził w dyskusje z kimś takim. Jeszcze raz sorry ;)

Krzysioo

hej! dlaczego mnie obrażasz? ja się przynajmniej nie czepiam avatarów! ale to ty powinieneś się zastanowić nad tym ile masz lat skoro podobają ci się misie! a na takich filmach ludzie powinni się dobrze bawić a nie myśleć jak widzą świat jakieś stare dziadki!

ocenił(a) film na 9
JaGoDkA_6

ok co do awatara to masz racje, już dawno powinienem go zmienić. Po prostu trochę mnie rozbroił zakuś, 90% jego fanek które znam to typowe epulsowe trzynastki, tekst "milosc miedzy stara baba a mlodym facetem jest oblesna :/" utwierdził mnie w przekonaniu że należysz do tych 90%. (jeśli tak nie jest to sorry), wracając do tematu, ja dobrze się bawiłem na tym filmie, było w nim coś nowego, innego od typowej komedii romantycznej z młodą samotną laską i rycerzem na białym koniu, jest to przyjemny film na niedzielny wieczór a przy tym nie powoduje wrażenia że "gdzieś to już widziałem"

Krzysioo

Ej, laska, pogadamy jak będziesz "starym dziadkiem". Nie mówię, że ja jestem. Ale Ty piszesz tak, jakby tylko "młodzi, piękni i bogaci" mieli prawo bytu...

ocenił(a) film na 7
Ulufful

Uznaję ten temat za prowokację, jak i cały profil "Jagodki"... :/ Bo innego wytłumaczenia na taką głupotę znaleźć nie mogę. Żałosne...

ocenił(a) film na 9
Palpatine

Dokładnie. Po prostu sie nabrałem (przynajmniej mam taką nadzieję ;)

ocenił(a) film na 10
Krzysioo

ehh nie dziwmy sie ''jagodce'' bo ona to kocha filmy z ''zacuniem'' :P <rzygi> a wiadomo ze te filmy sa beznadziejne...... a Diane w tym filmie była naprawde świetna :)

DianeHelen

Jagodka...Każda "stara baba" chciałaby tak pięknie wyglądać, a niejedna młoda może pozazdrościć jej urody (ten uśmiech!)

Dziecko, wróć do całowania plakatów.

ocenił(a) film na 8
Ulufful

Akurat Harry Sanborn był bogaty

Krzysioo

Nie obrażaj trzynastek. Mam 13 lat, i jestem normalna. (chyba)

JaGoDkA_6

Hej, a dlaczego Ty obrażasz sama siebie?Myślisz,że bedziesz miała wiecznie 12lat(bo mniemam, że nie masz więcej).

JaGoDkA_6

Widząc Twój znaczek przy nicku dziwi mnie,że nie znasz tak prostego pojęcia jak KOBIETA. Pamiętaj, jak Ty nie będziesz szanować innych, inni nie będą szanować Ciebie.

ocenił(a) film na 10
JaGoDkA_6

Ta kobieta wcale nie jest stara. A tym bardziej brzydka. Zapewne w jej wieku też byś chciała się tak świetnie trzymać. Po za tym skąd możesz wiedzieć czy nie ma nic fajnego w miłości staruszków? Nie oceniaj ponieważ jeszcze tego nigdy nie doświadczyłaś.
Mi się natomiast film bardzo podobał, a oglądałam go pierwszy raz mając może 11 albo 12 lat. Teraz mam niecałe 14 a i tak uwielbiam ten film.

ocenił(a) film na 6
JaGoDkA_6

miłość w każdym wieku jest dozwolona. i nieważna jest różnica wieku, jeśli tacy ludzie naprawdę są ze sobą szczęśliwi.
poza tym, miłość w tym filmie została ukazana całkiem przyjemnie. i ładnie!

JaGoDkA_6

generalnie uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania.... ale Jagódko jak sie nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej wcale sie nie odzywać :]] z pozdrowieniami

dailylover

zgadzam się, jednakowoż uważam iż do pewnych przemyśleń trzeba dorosnąc, a niestety internet często pozwala na wypowiedzi osób które wypowiadają się w niestosownych tematach!! :)

ocenił(a) film na 6
JaGoDkA_6

to ty jestes oblesna!!.. i nie tolerancyjna!

JaGoDkA_6

UMYSL MASZ OBLEŚNY. FUUUUJ, JAK MOŻNA BYĆ KIMŚ KTO MA TAK OBLEŚNE I OGRANICZONE PODEJŚCIE.

użytkownik usunięty
JaGoDkA_6

niech twój kochany ZACUŚ zagra w takim filmie, to zobaczymy, jak jest uzdolniony (bo na razie nie pokazał swoich zdolności).

JaGoDkA_6

po pierwsze: 'facetka'?! (to mówi samo za siebie)
po drugie: zobaczymy co powiesz za kilkadziesiąt lat
pozdrawiam ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones