PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599595}

Les Misérables: Nędznicy

Les Misérables
7,3 108 095
ocen
7,3 10 1 108095
5,0 27
ocen krytyków
Les Misérables: Nędznicy
powrót do forum filmu Les Misérables: Nędznicy

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Zna ktoś podobne filmy? Nie chodzi mi o fabułę, ale o gatunek - Musical.
Zależy mi na tym, żeby (tak jak w przypadku Nędzników) film był praktycznie całościowo śpiewany.
Nie przepadam za muscialami, gdzie najpierw są kwestie mówione, i nagle ni stąd ni zowąd
zaczynają śpiewać i tańczyć...

ocenił(a) film na 9
Anna_

Może "Upiór w operze"?

ocenił(a) film na 10
Pioggia

Ten już widziałam.

ocenił(a) film na 9
Anna_

A Sweeney Todd?

ocenił(a) film na 10
Pioggia

Upiór w operze , Sweeney Todd , Hair - Oglądałam.
Masz jeszcze jakieś pomysły ?? :))

Anna_

Poza wymienionymi kocham "Deszczową piosenkę". Poza tym lubię cała gamę starych filmów muzycznych, takich przedwojennych. Wiele z nich naprawdę warto obejrzeć. No i jest jeszcze "Jesus Christ Superstar", West Side Story", "Dźwięki muzyki", "Chicago", "Skrzypek na dachu"

ocenił(a) film na 10
Anna_

Jesli lubisz musicale sceniczne, to polecam Ci Notre Dame de Paris. Francuski musical w którym nie ma ani jednej kwestii mówionej. Piosenki wpadają w ucho, szczególnie moje ulubione "le temps des cathédrales" :). Ewentualnie jest jeszcze Elisabeth o cesarzowej Sisi. Niby cos tam czasami gadają, ale tego jest baaaardzo mało, głownie to piosenka za piosenką. Musical jest po niemiecku, co niektórym przeszkadza, ale ja sobie nie wyobrażam zrobienia tego w wersji inglisz. Oba spektakle znajdziesz na youtubie z polskimi napisami, z tym, że gdybyś zdecydowała się oglądnąć Elisabeth, to powinnaś znaleźć ten spektakl z dwiema obsadami - Maya Hakvoort i Mate Kamaras oraz Pia Douwes i Uwe Kroger. Zdecydowanie wtedy wybierz ten z Pią. Ona jest mistrzynią w roli Elisabeth :).

GinaStelle

Widzę, że nie tylko ja lubię "le temps des cathédrales"

ocenił(a) film na 9
Anna_

Moulin Gouge, Skrzypek na dachu, West side story, My fair lady,

użytkownik usunięty
Anna_

Ja znam! Ja znam!

High School Musical :-)

Polecam, nie zawiedziesz się!

xD

Anna_

Cała masa ;D Sweeney Todd, Jesus Christ Superstar, Elisabeth, Catch me if you can, Mayerling Affaire, Koty, Rent jest w formie filmowej, Moulin Rouge, Notre Dame de Paris, Miss Saigon, Love Never Dies, Phantom of the Opera, Sunset Blvd, Skrzypek na dachu, Spacer po linie, Oliver etc etc etc

ocenił(a) film na 6
Anna_

Moze Evita?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones