PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155528}

Letnia burza

Sommersturm
6,6 3 867
ocen
6,6 10 1 3867
Letnia burza
powrót do forum filmu Letnia burza

Film nie dosc, ze cudnie skrecony, tak lekko podejmuje tematyke gejowska. I co najwazniejsze cala fistoria jest opowiedziana szczerze - wraz z Tobim przezywamy to co on. Moze nareszcie Mlodziez Wszechpolska przejrzalaby na oczy i dojrzala w homoseksualistach normalnych ludzi. Calosc doprawiona jest swetna muzyka - gosc, ktory ja dobieral to po prostu mistrz. Kazdy kto ma jakies obiekcje co do gejow niech obejrzy ten film...moze tak jak ja przezyje prawdziwe katharsis.pozdrawiam

P.S. Ja za tym fimem do Reichu jade, zeby go kupic - to cos znaczy:-D

lewiczi

Na mnie ten film tez zrobil ogromne wrażenie.
Ale w Polsce prawie nikt o nim nic nie wie. Nawet Alicja Bachleda-Curuś w wywiadzie dla "Gali" nie powiedziała wprost, jaki jest główny temat filmu.
Jesteśmy opóźnieni w stosunku do reszty Europy jeśli chodzi o tolerancję i stosunek do inności...

ocenił(a) film na 7
traveller

Niestety masz racje, nie widziałem tego filmu w kinach, a szkoda. W trójmieście można go było obejrzeć troche "pokątnie" na festiwalu młodego kina niemieckiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones