PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263363}

Letnia miłość

Summer Love
3,5 609
ocen
3,5 10 1 609
Letnia miłość
powrót do forum filmu Letnia miłość

alt western

ocenił(a) film na 7

"dobra robota" -mówię to jako fanatyk "Dead Man" Jarmusha. Zresztą sam Uklańsky powiedział, że "miało to być w tą stronę" (alt-western)

ocenił(a) film na 3
dmsch

Jasne, widać, że "w tą stronę," ale bardziej liczy się jak, a niestety wykonanie/narracja/kinematografia/aktorstwo/dialogi - to wszystko jest w tym filmie na dramatycznie niskim poziomie. Ten film to po prostu strata czasu.

ocenił(a) film na 3
moody_mic

No i zobaczyłem w końcu "Dead Man" Jarmuscha, bo leciał w telewizji. Ani trochę nie zmieniłem swojej opinii na temat "Summer Love", a Twoje porównanie wydaje mi się niedorzeczne. "Truposz" to rzeczywiście bardzo dobry ocierający się o geniusz film, tylko co on ma wspólnego z dziełem Uklańskiego?

moody_mic

Chłopaku, ty chyba kpisz. Jak można porównać wybitnie inteligentne dzieło Jarmuscha do tego syfu. Jak możesz być fanatykiem "truposza" skoro wcale go nie zrozumiałeś.

Black_Smog

dajcie mu okazje sie wypowiedziec o jakie podobienstwo mianowicie chodzi :) linda vs deep moze byc ciekawie hehe

ocenił(a) film na 7
Black_Smog

Kwestie zrozumienia czy też nie "Truposza" pozostaw sobie bo Ci sie przyda w przypadku tak niesamowitego dzieła siegającego nie tylko do kina współczesnego ale i również do intuicyjno-mistycznych spekulacji W.Blake'a z XIX wieku. Porównanie było tylko i wyłącznie w kategoriach gatunkowych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (alt-western a w zasadzie eastern)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones