PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836537}
5,3 966
ocen
5,3 10 1 966
3,8 4
oceny krytyków
Letnie popołudnie
powrót do forum filmu Letnie popołudnie

Byłam też wczoraj na pokazie przedpremierowym i zupełnie nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami, które się tu pojawiają. Wiadomo, kino niezależne nie każdemu musi się podobać. Jak dla mnie gra aktorska jest na super poziomie - scena przy obiedzie rodzinnym przerosła moje oczekiwania, szczególnie momenty tuż zanim Laura wybiega z mieszkania. A to, jak zagrała Lucyna Szierok (Aniela) w ostatniej scenie już zupełnie zmiotło mnie z siedzenia. I te siniaki i otarcia...

Myślę, że każdy powinien pójść i na własne oczy - szczególnie dzięki kręceniu filmu jednym (!) ujęciem - zobaczyć, jak trudne mogą być relacje osób LGBT+ nawet z najbliższą rodziną i jak wiele wszyscy mamy jeszcze do nauki w kwestii otwartości i akceptacji.

ocenił(a) film na 10
julia_sikorska

Również byłam i całkowicie się z Pani opinią zgadzam. Film idealnie pokazuje jak ciężko w dzisiejszych czasach jest utrzymać relacje z rodziną jeżeli jest się homo oraz jak ludzie reagują na takie osoby. Film polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones