PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662891}

Licho

Boogeyman
3,2 815
ocen
3,2 10 1 815
Licho
powrót do forum filmu Licho

właśnie jestem w trakcie ogladnia tegoż filmu, chociaż musze sie upewnic w encyklopedii czy faktycznie tak powinno sie określac takie dzieła... Canal+ zawsze kojarzył mi sie z dobrym kinem i wczesnymi premierami - ostatnio mam wrażenie że przerzucili sie już tylko na wczesne premiery bo z dobrym kinem filmy typu "boogeyman" maja niewiele wspólnego. Nie jestem ekspertem od kina, film moze mi sie spodobać lub nie, ale zawsze powinien być jakis. Polecam ten film dla ludzi którzy lubia wyzwania, bo ciezko jest go zmeczyć bedać skupionym wyłacznie na nim (ja nie przetrwałem 25 minut, a starałem sie bardzo) - gra aktorska słaba, teksty oklepane, akcja nijaka, ale wszystko przebija potwór z maską za 3,30zł ( cena orientacyjna;) z supermarketu.

ocenił(a) film na 2
lucckka

Święta prawda. Jestem również w trakcie oglądania tego "arcydzieła", które trudno zakwalifikować do jakiegokolwiek gatunku. Moja żona, która nie znosi horrorów, dała się namówić i od początku ma świetną zabawę. Jeśli chodzi o teksty, to najbardziej "wiarygodna" jest szefowa policji, a sam film - no cóż arcydzieło.

lucckka

to i tak dużo ja wytrzymałam 10 minut

ocenił(a) film na 2
lucckka

Wytrzymałem cały film , jestem z siebie dumny. Zawdzięczam to dobrym poczuciem humoru bo trochę się na tym filmie uśmiałem. Z moim ojcem uwielbiam horrory z oceną poniżej 6 :) są śmieszniejsze od polskich komedii. Tak serio to film beznadziejny. Rozwaliła mnie szefowa policji która panikuje i nie potrafi strzelać i jest mało inteligentna. Ogólnie prócz fabuły (która była dość dobra) reszta to dno. Rzut telefonem w okno wieńczy cały ten film.

ocenił(a) film na 1
Rahk11

Powiem szczerze że czasami ogladam horrory niepolecane przez wiekszość, żeby sie przekonać jak bardzo maja racje:) Zawsze mam podział na 2 kategorie - głupie,że aż głupie oraz głupie, że aż smieszne:) Nie musze dodawać z jakiej kategorii jest ten film... "Polecam" z tej serii filmów "Atak śnieżnych potworów" również grany na canal+. (Na filmwebie widnieje pod tytułem "Wściekłość Yeti") Nie mam pojęcia który jest gorszy bo dla mnie skala na filmwebie sie skończyła. Jeżeli ktoś widział oba te filmy i potrafi stwierdzić, który by umieścił niżej na skali to proszę bardzo - chetnie poczytam opinie:)

ocenił(a) film na 3
lucckka

Co do "Ataku śnieżnych potworów" wiele nie mogę powiedzieć, bo zobaczywszy bodajże 10 minut zrezygnowałem z filmu. Kompletnie fabuła mnie interesowała, efekty o ile pamiętam były skromne, więc darowałem sobie ten film na rzecz czegoś innego. Nie zamierzam wracać do tego dzieła:)
Natomiast "Licho" zdawało się być lepsze (przynajmniej w fabule). Straszydło było kiepsko wykonane. Plan zdjęciowy prowizoryczny. Budynki, ulice i ta para jest wielkim minusem. Jeżeli chodzi o grę aktorską również słabo to wygląda ( szczególnie policjantka, młodszy syn policjanta - strasznie mnie to raziło). No i jak to horror powinien straszyć, a tu tylko wszystko się dłużyło i dłużyło. Chwila niepewności była chyba zanim pokazano potwora. Potem i tak te nikłe emocje opadły;)

Do takich dzieł również mogę polecić "Atak dinozaurów", który również puszczał Canal+

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones