PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722192}

Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory

Justice League: Gods and Monsters
6,4 3 240
ocen
6,4 10 1 3240
Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory

Inne światy...

ocenił(a) film na 7

Kolejny film z serii co by było gdyby... Poza tym że wielka trójka (Supek, Batek I Wspaniała) wygląda inaczej niż zwykle i ma "inne" metody działania to film niestety film nie wybija się spośród serii "innych światów" oraz ogólnie filmów animowanych DCU. Godny polecenia tylko ze względu na tą "inność", reszta jest po prostu dobra. film na raz. Ot taka solidna 6.

AKlR4

Mimo że jestem fanem komiksów mnie nie zacheyciła. Była jakaś scena po napisach?

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Nie, nie było żadnych ukrytych scen po napisach. Poza tym jak napisałem wcześniej, duży plus w tym filmie - i chyba jedyny - to pokazanie alternatywnej historii Supermana. Reszta? Potraktowana po macoszemu. Ale dałem 7 zamiast 6 bo bawiłem się przy nim dobrze i o to chodzi przecież prawda?

AKlR4

No

Następnym filmami w Dcu będą:
Batman Bad Blood:Juz sam tytuł jest spoilerem. Jest też Batwoman a Robin powraca.
Batman:Killing Joke-adaptacja komiksu. Film będzie jego originem.
JL vs Titans:Starcie Ligi z Tytanami(!) ma byc tez Legion Zagłady

ocenił(a) film na 7
LordVader345

O! Ciekawe. Tak coś czułem 6 zmysłem że dadzą Killing Joke. Ale nie byłem pewien tylko kiedy. Oj za ten film trzymam kciuki. Żeby zrobili go jak Batman Knights Return. Kreska w kreskę i brutalny jesli trzeba i z językiem (choć nie jestem fanem brutalności i ostrego języka). Na resztę poczekam raczej już spokojnie. Ale Killing Joke?! Nie mogę się doczekać!

AKlR4

Ja czekam na Tytanów. Bo po raz pierwszy dostaja się na ekran ammiowany w filmie animowanym. Ale na Killing Joke też. Na Bad Blood czekam tylko dlatego bo chcę zobaczyć:
-Graysona w roli Batmana
-powrót Robina
-Batwoman
-końcową scenę i po napisach. Dlaczego? Bo zobaczymy czy Killing Joke będzie w tym uniwersum. I Batgirl.

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Tak prawdę powiedziawszy to sądziłem że Killing Joke dadzą w filmie z prawdziwymi aktorami. Ale skoro animują go to już nie ma na to szans. Ale cóż trzeba się cieszyć z tego co się ma. A tytani? Trochę boję się kreski. Żeby nie była bajkowa, albo zbyt szpiczasta jak w Batman Unlimited? (jeśli dobrze pamiętam). Albo jak w Supermanie Unbound. Sorki ale taka kreska mi się nie podoba (twarz Supek miał prostopadłą :/). Ale jak kreska będzie dobra i ciekawa fabułą to będzie miodnie. No i może zobaczę ulubiona babeczkę z uniwersum DCU... Raven!

AKlR4

1.Animacja będzie jak w War i Tron Atlantydy.
2.Taki smaczek:
W B vs R Dick rozmowia przez telefon z kimś kto przypomina Starfire.
3.Ciekawe czy wtedy:
-Grayson będzie Batmanem i będą mieli starcie z TT. A co w tym szczególnego? Że on nia będzie dowodził. No chyba że Batman powróci to wtedy będzie Nightwing vs Batman.
-a jeśli to Red Robin będzie nimi dowodził to będzie coś w stylu Ty(i)tan Hunt
-no chyba że Grayson będzie wtedy Batmanem i będzie walczył z nowym liderem swej drużyny,przez co TT nie będą lubiç Graysona i mamy walkę.
-albo oboje będa dowodzic drużyną
Propozycje do walki:
Batman vs Red Robin/Nightwing
Superman kontra Powergirl lub Starfire
WW vs Wonder Girl
Green Lantern vs Raven bądź biała latarnia
Cyborg kontra Beast Boy(kumpel kontra kumpel-nieźle)
Flash kontra Kid Flash(Wally)/Impulse(Bart)
Aquamen vs Wodnik/nie wiem
Shazam vs ?
Może będą nowi członkowie Ligi albo Legion Zagłady(wtedy musieliby zalożyć sojusz)

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Ale co będzie podłożem do niesnasek i walki? Bądź co bądź Tytani to taka mniejsza i ciut słabsza wersja Ligi Sprawiedliwych. Hmmm... Ale nie powiem zrobiłeś mi "smaka" na ten film. Czekam :)

AKlR4

Chyba śmierć jednego z drużyny albo to że TT to nieodpowiedzialna lub brutalniejsza wersja Ligi. Albo po prostu rywalizacja kto lepszy(ale mało prasdopodobne)

ocenił(a) film na 8
LordVader345

W starej wersji Teen Titans to Dick Grayson dowodzi, jednak nowa wersja jest zmodyfikowana. Liderem jest Tim Drake(Red Robin), a skład drużyny to same dziwne i nieznane postacie. Oprócz Wonder Girl i Impulse.

Deathstroke_filmweb

Tak wiem o tym i czytam komiksy. Lubię Tima Draka,nawet bardzo.

W drużynie jest jeszcze Superboy i chyba Static. Beast Boy i Raven też jest ale w późniejszych komiksach. Batgirl,Starfire,Red Hooda i Red Arrowa też można uznać,ale Batgirl raczej się nimi "opiekuje" gdy nie ma Red Robina i Red Hood,Starfire i Red Arrow tworza oddzielny skład, ale raczej można powiedzieć, że też są rezerwowi(może tylko Red Hood).

Film pewnie będzie wzorowany na komiksie Titan Hunt.

Deathstroke_filmweb

Aktualni członkowie to Beast Boy,Raven,ktoś tam,Superboy i Red Robin.

ocenił(a) film na 8
LordVader345

W komiksie jest jeszcze jakiś Bunker i jakaś dziewczyna owad chyba

ocenił(a) film na 8
Deathstroke_filmweb

A Batgirl należy teraz(z tego co wiem) do Birds of Prey

ocenił(a) film na 8
Deathstroke_filmweb

Widziałem ją razem z Black Canary w komiksie.

Deathstroke_filmweb

Tia,trudno będzie tytanów przełożyć na ekran(telewizorów)...


NIECH SPRÓBUJĄ MI ZASTĄPIĆ RED ROBINA NIGHTWINGIEM,ALBO RED HOODEM!

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Oj... chyba zwiastun nie widzialność.
ps. od kiedy dc daje szczeny po napisach? była tak w batmanie?

kirmarks

Chciałem powoedzieć na odwrót. :P Pomyliłem się. Wolę Red Robina od Nightwinga.

Czasem dają. Np. W JL War.

ocenił(a) film na 7
LordVader345

A no tak tylko tam i w Atlantydzie coś widziałem.
Co do red robina wiem tyle ze to trzeci robin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones