PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722192}

Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory

Justice League: Gods and Monsters
6,4 3 240
ocen
6,4 10 1 3240
Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory

Prawdopodobnie osadzenie historii w alternatywnym uniwersum spowoduje, że film będzie po prostu ciekawy, Wonder Woman wypadnie w swoim nowym wcieleniu dobrze, a Superman nawet bardzo dobrze, dużo bardziej realnie niż w kanonicznym. Przypuszczam, że Batman będę jednak wolał w tradycyjnym wydaniu i, że przeciwnicy ikonicznej trójcy w tym filmie wypadną słabo. Myśle również, że w filmie będzie wyjątkowo dużo nawiązań do bogatego świata DC, które wyłapią tylko mocno obeznani w temacie.

ocenił(a) film na 8
johndoepower

W wielu momentach miałeś rację.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
johndoepower

Nie podobał mi się ten alternatywny obraz. Z Supermana i JL zrobili bandę bandziorów nie wahających się zabić. Jest to całkowite zaprzeczenie tego czym JL było. Lubiłem to uniwersum ale po tej animacji mój zapał zmalał co najmniej o połowę. Sama animacja na wysokim poziomie. Mam nadzieję że następne części będą osadzone w znanej wszystkim właściwym dla serii linii czasowej.

ocenił(a) film na 8
Resor84

Superman zabija, owszem, ale pamiętaj kto był jego ojcem. Właśnie dla mnie idealnie przedstawili fabułę. Wszystko pięknie wygląda. Batman, który jest trochę potworem (tym razem i fizycznie). Superman, który odziedziczył zarówno dobrą stronę od matki, jak i morderczą naturę ojca. No a WW jednak też ma korzenie dość niesympatycznego towarzystwa. Film mi się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 8
dark636

dokladnie sie zgadzam superman nie byl fanatykiem bialego domu jak to bywa u niego.a tak w ogole to naprawde fajne i swieze spojzenie mi sie spodobalo i to bardzo no i chce wiecej i .

ocenił(a) film na 7
gok_U

Jeszcze ma to serial.
Pierwszy sezon 3 odcinki każdy o innym bohaterze i wedle wiki 2 sezon ma 10 odcinków.

ocenił(a) film na 7
Resor84

Bez przesady na końcu postanowili nie zabijać(chyba ze kiepskie przypadki)

ocenił(a) film na 9
Resor84

Mi się to właśnie najbardziej podobało. Nie ma cackania się z draniami i przestępcami, nie ma wsadzania do więzień z których i tak uciekną. Jest konkretne i ostateczne rozprawianie się ze złem. Obok Ataku na Arkham najlepsza animacja DC do tej pory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones