PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761956}

Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani

Justice League vs. Teen Titans
6,6 3 684
oceny
6,6 10 1 3684
Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani

Czy tylko mi się wydaje

użytkownik usunięty

że twórcy próbują zrobić z Damiana I Raven parę ?

Sądzę,że pewnie są po prostu przyjaciółmi...

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 8

Bestia się zasmuci...

Deathstroke_filmweb

On ma Terrę :D

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Z tego, co pamiętam ze starego serialu, to zamieniła się w kamień. Trudno...będą musieli się jakoś podzielić Raven. Może stworzą trójkąt?:)

użytkownik usunięty
Deathstroke_filmweb

Judas Contract

Deathstroke_filmweb

Ale Terra jest w scenie po napisach :) może Beast z nią będzie :)

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Może tak, ale jak na razie wszystko wskazuje na to, że pomiędzy Damianem, a Raven coś zaiskrzyło w tym filmie. Oboje są mroczni, zamknięci w sobie, nie mieli normalnego dzieciństwa, radości itd.

Deathstroke_filmweb

Brzmi jak udany związek.

Deathstroke_filmweb

Po pierwsze to inne uniwersum po drugie poniekąd była też inna terra.

Czemu nie: w komiksie stary Robin (Nightwing) podbijał do Starfire i jednocześnie do Barbary Gordon.
Dlaczego młody Robin nie może do Raven.
Damienowi brak ludzkich uczuć. I tu kłania się cytat z Dziadów "Kto nie dotknął ziemi ni razu,
Ten nigdy nie może być w niebie.".

użytkownik usunięty
nozderko

Zwracam tylko uwagę.

nozderko

Podbijał też do Zatanny :D

O 3 Robinie nie wspomnę. Uwielbiam go, co poradzić :D

Taż się zastanawiam.

ocenił(a) film na 8
kirmarks

To co z Timem, Vader? Z kim jest albo był?

Deathstroke_filmweb

Tim Drake to trzeci Robin. Altualnie Red Robin, a a w jakiejś tam serii był nawet Batmanem Beyond.

Chyba najbardziej z Robinów przypomina Batmana, bo jako jeden z niewielu odrył jego sekretną tozsamość. I się nie dziwię bo ma IQ 140 :D

Dlaczego go tak lubię?
Cóż, generalnie dlatego że:
1. To mój ulubiony Robin
2. Praktycznie jest też najslabszy i mu współczuję.
3. Zawsze gdy o nim myślę przypomina mi się on z Powrotu Jokera ;(

LordVader345

chodzi ci o red robina to chyba drugi najmniej doceniany robun a na pierwszym miejscu wstawił bym jego dziewczynę.
ps. czemu nazwał się red robin?

kirmarks

Ona jest niedoceniana bo było przez krótki czas Robinem. A w New 52 nawet juz nim nie jest i jest SpoilerSpoiler (tak się zwie).

Tak twórcy postanowili. Poza tym jego logiem jest Ptak (Robin). I chyba dlatego nosi przydomek Czerwonego Robina :D

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Zbyt wielu tych Robinów przygarnia Batman...

Deathstroke_filmweb

Cóż w New 52 jest tylko trzech.

A w poprzednim było z 5. Ale akurat Tima przygarnął z przymusu. Stephanie i Damiana też. Ale w New 52- chyba każdego przygarnął z przymusu.

LordVader345

Stephanie potem po byciu spoilerem została chyba jeszcze Batgril no nie? I w New52 jest trzech, a nie czterech ? i których ? Bo nie wiem czy zalicza się tych co już nie są czy ogólnie?
Bo pierwszym był Dick, który został Nightwingiem, drugim był Jason, który został Red Hood'em, a trzecim był własnie Timothy, który został Red Robinem, a czwarty to wiadomo Damian.

Alestria

No tak.
Trzech. Tim nie chciał zostać Robinem, od razu został Red Robinem.

Steph się nie zalicza już do Robinów. Aktualnie to teraz jest Spoiler, w Rebirth.

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Todda chyba też, gdy ten kradł mu koła z Batmobilu :)

ocenił(a) film na 8
mistrz_sheldon

Batman przygarnia Robinów tak samo przymusowo, jak kolejny z ludzi zostaje Green Lanternem. To oczywiste. Fanom się znudzi postać, to dają następną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones