PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761956}

Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani

Justice League vs. Teen Titans
6,6 3 684
oceny
6,6 10 1 3684
Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani

to niech dodadzą nagość xD Z góry wiadomo, że to nie jest przeznaczone dla dzieci a Stardust wyglądała obłędnie.. ehh wiem, nie mam życia.

acocieto_ok

nagośćasz w Batmanie Atak na Arkham. Tam jest wszystko

LordVader345

widziałem :v

acocieto_ok

I jak? :P

LordVader345

Jedna z lepszych animacji DC o ile nie najlepsza. Jeszcze Flashpoint Paradox jest świetny

acocieto_ok

Akurat Flashpoint jest dla mnie tylko dobry. polecić jeszcze mogę Justice League z 2012-14, czy Batman i Red Hood. A to tylko niektóre.

LordVader345

Właśnie skończyłem oglądać JL War. W najbliższym czasie nadrobię zaległości z resztą, chociaż niewiele już zostało.

ocenił(a) film na 5
acocieto_ok

Ano, podpisuję się pod petycją :D Batman Killing Joke miał być niby brutalny i dla dorosłych, a tam też nagości (przynajmniej kobiecej) unikają jak ognia. Ech, 'murica, co zrobisz? Dobrze, że chociaż w Ataku na Arkham trochę dali. Jak byś gdzieś jeszcze widział w którejś animacji DC coś wartego uwagi to daj znać ;)

ocenił(a) film na 5
acocieto_ok

Ejże! Tutaj ciupinka nagości była.

doliwaq

za mało xD

ocenił(a) film na 7
acocieto_ok

Akurat historie o Młodych Tytanach są głównie przeznaczone dla młodzieży.

lorster

Uniwersum to uniwersum. A ten film nie jest powiązany z kreskówką CN

ocenił(a) film na 7
acocieto_ok

A ja nie mówię teraz o kreskówce.

acocieto_ok

Zgadzam się absolutnie. Ostatnio pod tym wzgledem rewelacyjny był Suicide Squad (oczywiście animacja) - krew, cycki, krew, lizanko dziewczynek, krew, brutalność i przeklinanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones