PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 056
ocen
5,9 10 1 92056
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Mam pytanie. Czy ten film to jakaś kolejna część, czy może osobna historia? Chce iść na to do kina i nie wiem czy muszę nadrobić oglądając jakieś wcześniejsze filmy. Przepraszam za moją może ignorancję, ale interesowałam się filmami Marvela (głównie serią X-men), ale obejrzawszy wszystkie chce się wybrać do kina na ten film o super bohaterach i nie wiem co obejrzeć wcześniej, a nie mogę znaleźć informacji, czy to osobne uniwersum niż w innych filmach DC czy ma powiązania.

ocenił(a) film na 9
celika

Informacje są dwie:
1. Nie podoba się nie oglądaj bo czuje to prowokację. Dla mnie film zapowiada się super 9/10 daje w ciemno i kino na bank ale jestem prawdziwym fanem Marvela.
2. Marvell to prawdziwa fabryka kasy więc nie dziw się jak wymyślą Syrenka vs Reksio plus Batman i Super Man mają kasę jest to na topie biją takie miliardy dolarów na filmach że na pewno będą jeszcze kręcić i wmyślać łączyć bohaterów i cuda wianki dopóki będzie na to popyt a jak się nie skończy szybko. Przed nami zaraz jeszcze Thor: Ragnarok a innych filmów już masę poszuakj sobie w google co było co będzie i jakie mają zyski. Ja jestem na tak a kto nie lubi zapraszam na M jak Miłość albo Barwy Szczęścia to jest lepsze Polish shit project nie znany w żadnym innym kraju odcinek 7895 i 134 sezon powodzenia :)

_Simon

Ale gdzie ja napisałam, że mi się coś nie podoba? Jak może mi się nie podobać coś czego nawet nikt nie widział, bo nie weszło do kin? Chcę iść na to do kina, bo właśnie liczę, że mi się spodoba, tylko chciałam wiedzieć jakie filmy muszę poznać przed obejrzeniem "Ligi sprawiedliwości" to wszystko (bo może to czegoś kontynuacja).
Szukasz wrogów tego filmu, by ich skrytykować i podciągasz czyjeś wypowiedzi do swojej teorii zamiast przeczytać ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 9
celika

Ok przepraszam Cię może źle odczułem twoje intencję. Według mnie tu ciężko mówić co oglądnąć przed pójściem do kina. Generalnie to są pomysły na nowe i w miarę kręcone żeby nowy widz wiedział o co chodzi ale tu można coś zobaczyć z bohaterów co już grali czyli Superman , Batman, Wonder Woman. Aquaman to nowy bohater wprowadzony a ich to stale powstaje nawet ostania cześć Avengers pokazała, że to dopiero początek i będzie tego coraz więcej. Generalnie kto lubi to oglądać to musi wszystko śledzić a teraz jest naprawdę tego dużo i będzie jeszcze więcej bo jak mówiłem skoro kura znosi złote jajka to po co ją zabić. Ja śledzę to wszystko od lat powiązań miedzy filami jest dużo ale nie koniecznie każdy musi znać wszystko od a do z chociaż naprawdę oglądając następne części i nowe filmy człowiek czuje się lepiej że to wszystko ogrania. Takie moje zdanie i jeszcze raz sorki że źle oceniłem twój post zwracam honor

celika

1. Człowiek ze stali
2. Batman vs Superman
3. Wonder Women
Przed pójście do kina możesz sobie obejrzeć bo to jest wszystko ze sobą powiązane.

VeNoM_HooLiGaN

*3. Wonder Woman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones