PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 91 995
ocen
5,9 10 1 91995
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Polecam go obejrzeć ,ten film jest lepszy od filmów Marvela ,ten film jest genialny, wspaniały, cudowny,swietny.Ten film to arcydzieło.Liga sprawiedliwości jest lepsza od filmów Marvela, DC jest najlepsze . Dobrze się
bawiłem na tym filmie . Pozdrawiam

grzegorzdaskosadangel_fw

XD Dobry bait.

grzegorzdaskosadangel_fw

triggered in 3...2..1...

ocenił(a) film na 7
grzegorzdaskosadangel_fw

Piłeś? Nie pisz.

ocenił(a) film na 6
grzegorzdaskosadangel_fw

nie jest może to arcydzieło, ale, że jest lepszy od MArvelowskich kolorowanek to się zgodzę.

Nie można za dużo wymagać od ludzi. Ich bawią sceny typu : Nagi Hulk siedzi sobie w jacuzzi. A np. ostatni thor składa się wyłącznie z takich sucharów

ocenił(a) film na 8
Rafiqs21

Kolorowanek? A DC to nie kolorowanki? hahahaha teraz to dałeś chłopie

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Przez "kolorowanki" mam na mysli jaskrawe kolory i ogólnie mocno kolorową tonacje filmów marvela. Spacere po parku

ocenił(a) film na 8
Rafiqs21

A mi właśnie brakuje kolorów w DC, gdzie w komiksach masz ich mnóstwo

użytkownik usunięty
Rafiqs21

I teraz porównaj sobie na IMDB oceny nowego Thora, który jest Prawdziwym Filmem na podstawie komiksu, wygląda tak jak powinna wyglądać komiksowa adaptacja a ocenę Ligii, która jest przeciętnym filmem z DC i jest miażdżona przez takich Watchmen.

ocenił(a) film na 9
grzegorzdaskosadangel_fw

No może jest bardziej realistyczny, i na pewno ogląda się lepiej niż thora i avengersów. Jednak umieszczam go pomiędzy zimowym żołnierzem a ant manem.

ocenił(a) film na 7
Galaktix

O tak, bardziej realistyczny, szczególnie CGI Steppenwolf, który wygląda jak z cutscenki z Playstation 2 ;)

ocenił(a) film na 4
Galaktix

Jak komiksowe postacie zaczynają być realistyczne, to wychodzi niestety coś jak w BvS. Najpierw Batman i Superman się nie lubią, ale potem przybijają piątki, bo ich matki miały na imię Martha. Potem do akcji wkracza nie wiadomo skąd Amazonka z laserowym lassem i walczą razem z kosmicznym trollem. No realizm pełną gębą. Chyba jednak marvel lepiej wypada, bo tam przynajmniej nikt na siłę nie wplata dramatów egzystencjalnych :p A kiedy musi być poważnie, to po prostu jest :)

ocenił(a) film na 9
Galaktix

No bardziej chodziło mi o takie sceny jak ta kiedy superman zmartwychwstał i ujrzał swoją matkę. Piękne to było.

Galaktix

Mylisz racjonalny z realistycznym. W tym filmie jedyny realizm to grawitacja dla nieumiejących latać.

ocenił(a) film na 8
Galaktix

Co jest nie tak w Avengersach?

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Avengers 2, czas ultrona. Nie strawiłem za dobrze.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 5
grzegorzdaskosadangel_fw

"Ten film to arcydzieło" i dał 7 :/

ocenił(a) film na 7
grzegorzdaskosadangel_fw

Chyba coś cię boli Marvel robi lepsze filmy oglądałeś thor Ragnarok film 100 razy lepszy od ligi sprawiedliwości

Rafal350a

A mi zdecydowanie bardziej podobała się Liga sprawiedliwości :P Thora oceniłam na 4 i to tylko ze względu na Walkirię i Lokiego, bo tak, to bym go nawet nie dała rady obejrzeć do końca

i_Xa

I tu przynajmniej było momentami zabawnie, a żarty w Thor Ragnarok były żenująco głupie i w ogóle mnie nie śmieszyły

ocenił(a) film na 7
i_Xa

Ha ha thor Ragnarok był taki śmieszny że wszyscy się co chwila śmiali na sali kinowej a liga sprawiedliwości jak byłem w kinie może z 3 razy ktoś się zaśmiał

Rafal350a

Najwyraźniej mam inne poczucie humoru

ocenił(a) film na 7
i_Xa

Ha ha oto chodźi w żartach że mają być żenująco głupie wolę głupie żarty niż bardziej poważne jakie były w lidze sprawiedliwości

ocenił(a) film na 7
grzegorzdaskosadangel_fw

Acha oceniasz film na arcydzieło a dałeś 7 arcydzieło to się daje 10 gwiazdek

grzegorzdaskosadangel_fw

Kiedy ten wychodzi na dvd ?

ocenił(a) film na 1
scorpion6

A więc to nie jest "straight to VHS"?

oczywazki

hehe :Da ktoś jeszcze taki odtwarzacz posiada do kaset vhs no ja mam dvd

ocenił(a) film na 6
grzegorzdaskosadangel_fw

ja oglądam wszystkie ekranizacje komiksowe z równym entuzjazmem, ale ten film mnie znudził jak jasna cholera. w ogóle niestety wszystkie te filmy zaczynają się robić na jedno kopyto i już przepychanki słowne czy Marvel lepszy, czy DC, kto kogo kopiuje itd nie ma większego znaczenia, skoro oba studia praktycznie pokazują te same historie tylko inaczej. tu zbierają skrzynki, tam kamienie, tutaj formuje się nagle drużyna i tam się formuje nagle drużyna (w obu podobne charaktery postaci, robią tylko inne "pif paf" i "bum bum") i można tak wyliczać. wraz z kolejną ekranizacją przybywa postaci, jest jakiś antagonista z kosmosu, wszyscy się biją i nie idzie nic konkretnego z tego wyciągnąć, co zostałoby z człowiekiem z filmu na dłużej. niestety nie miałam okazji dorastać, czytając komiksy i rozumiem, że dla fanów to pewnie duża gratka, jednakże też jestem odbiorcą kultury i to wszystko zaczyna się mi się przejadać. podejrzewam, że komiksy obfitują w ciekawe wątki, na podstawie których można by stworzyć jakieś bardziej kreatywne dzieła, z jakimś bardziej różnorodnym pif paf i bum bum. film jest okej, drażnił mnie tylko wątek starzejącego się Batmana i wiecznie zdziwiona mina Gal (nie ubliżam jej aktorstwu). czekam na kolejne produkcje. może uda mi się doczekać, czegoś bardziej oryginalnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones