PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 066
ocen
5,9 10 1 92066
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Zero klimatu

ocenił(a) film na 6

Nie wiem może to tylko moje osobiste odczucie, ale ten film nie ma w ogóle klimatu. Nie ma tej iskierki która powoduje że chce się obejrzeć film jeszcze raz. Nolanowskie Batmany obejrzałem już X razy i wciąż chce do nich wracać. Filmy Marvela (może nie wszystkie, ale niektóre) też mają w sobie coś że czuje się super oglądając je. A Justice League to taka trochę wydmuszka. Kompletnie nic przy tym filmie nie odczułem. Ot kolejna zaliczona produkcja do zapomnienia,

ocenił(a) film na 8
Bartekh28

Film ma klimat ale inny, trzeba się przyzwyczaić trochę do nowych produkcji DC, ja juz się chyba przyzwyczaiłem do tonu i klimatu. Nolanowskie Batmany też nie są idealne chociaż je mega lubię, nie ma nocnego batmana ani groteskowego Gotham które pamiętam z kreskówek czy dwóch pierwszych filmów o Gacku. Marvel od zawsze był bardziej cukierkowy (co nie jest wadą) i mówię o komiksach przede wszystkim. Dla mnie Liga Sprawiedliwych jest fajną odmianą po nijakim tak naprawdę Batman v Superman i Suicide Squad. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones