PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143796}

Liga najgłupszych dżentelmenów

La Gran aventura de Mortadelo y Filemón
5,2 1 060
ocen
5,2 10 1 1060
Liga najgłupszych dżentelmenów
powrót do forum filmu Liga najgłupszych dżentelmenów

hahaaaaaaa świetny ale nie dla każdego, uważajcie go sobie za gówno ale dla mnie jest bardzo dobrym filmem. Spójrzcie chociażby na scenografie, charakteryzację, róznego rodzaju gagi z przyrządami, narzędziami, na każdym kroku cośsię dzieje a teraz:

Dlaczego w Polsce nigdy się nie nakręci takiej komedii? Bo u nas po pierwsze:

1. Skąpi się kasy na filmy,
2. Durni aktorzy już się ludziom przejedli i widzieć w kolejnym filmie określanym mianem "komedii" Czarka z jego minami to wielka żena, lub Kaśke co ma figure z jej debilnym śmiechem.
3. W Polsce nawet nie stać aby zebrać mnóstwa przedmiotów robiących tło (przykład - czy widzieliście w jakimś filmie np gabinet szalonego naukowca z tysiącami różnych drobnych narzędzi, przyrządów? - odpowiadam - NIE, i nie zobaczycie, bo w Polsce tło to minimum, po cholere ustawiac i rozmieszczac cos wiecej?, wystarczy ze Czarkowi podobni sypną tekstem i tło nie potrzebne lub weźmie się do filmu kogoś moze z kabaretu - byle jakiego bo poziom wszystkich jest żenujący).


Reasumując - w filmie jest tyle przeróżnego rodzaju scen, scenek, pomysłów, akcji, zabawnych sytuacji, że sprawia to wszystko ogląda się bardzo dobrze. Jednak nie dla każdego to film tak jak nie każdemu spodoba się np Martwica Mózgu. rzekłbym ze ten film to taka martwica mózgu w gatunku komedii - bardzo dobra ale nie doceniona przez większoć. Więc radzę większosci śledzic przed telewizorami kolejną partię tańca z gwiazdami może tam będziecie mogli się z czegoś pośmiać.

pozdrawiam.

orcinus21

Zgadzam się w 100%. Polskim filmom wiele brakuje. Takie komedie jak te się ogląda bardzo przyjemnie :)

ocenił(a) film na 2
SJkutno12

Otóż "Martwica mózgu" nie jest "bardzo dobra", ale "bardzo kiczowata" przez co przyciąga rzesze odbiorców. :)

A ten film był najkrócej mówiąc - dziwny.
Na pewno miał solidne braki w fabule i za to ogromny minus. Scenografia mnie zaskoczyła. Spodziewałem się, że będzie bardzo słaba, a tutaj super.

Twoim zdaniem wiele ciekawych gagów, czy też sytuacji urozmaicało film. Jak dla mnie było ich co najmniej o połowę za dużo. Przejadło się to...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones