PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34204}

Liga niezwykłych dżentelmenów

The League of Extraordinary Gentlemen
6,6 68 372
oceny
6,6 10 1 68372
4,0 8
ocen krytyków
Liga niezwykłych dżentelmenów
powrót do forum filmu Liga niezwykłych dżentelmenów

Dobry film

ocenił(a) film na 8

Wystawilam 8/10. O komiksie nawet nie wiedzialam az do teraz.I chyba dobrze, bo dzieki temu wszystkie postacie kojarza mi sie bardziej z ich oryginalami.
Moim zdaniem film bardzo dobry, taka bajka, a bajki lubie. Tak jak Cyrynowi bardzo spodobal mi sie pomysl zaprzęgnięcia do paczki kultowych postaci. Jesli wczesniej czytaliscie/ogladaliscie filmy/ksiazki o nich, to postaci w filmie beda dla Was jak starzy, dobrzy znajomi (w nowych, niedobrych okolicznosciach). W moim przypadku dodalo to filmowi specyficznego klimatu.
Fabula, grupa (zlych? eee) bohaterow na straży świata, moze i cliche, ale mnie to absolutnie nie razi. Dzieki temu po filmie mozna sie baaaardzo przyjemnie 'prześlizgnąc' z drinkiem w ręku i rozanieleniem malujacym sie na twarzy. Jest to jeden z tych filmów ktore można obejrzec na poły z głowa w chmurach, bo chociaz intelektualna przygoda on nie jest, to doznaniem jest bardzo przyjemnym.
Efekty specjalne to dla mnie najmniej, praktycznie wcale nieistotny, aspekt filmowy, wiec sie nie wypowiadam. Moja wyobraznia i tak edytuje po swojemu.
Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones