PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34204}

Liga niezwykłych dżentelmenów

The League of Extraordinary Gentlemen
6,6 68 357
ocen
6,6 10 1 68357
4,0 8
ocen krytyków
Liga niezwykłych dżentelmenów
powrót do forum filmu Liga niezwykłych dżentelmenów

Dorian Gray

ocenił(a) film na 7

Uwaga! Spoiler, który zdradza istotne szczegóły!

Nie wiem jak dla Was, ale moją największą sympatię zyskał zdecydowanie Dorian Gray. I poczułam WIELKIE rozczarowanie, gdy okazało się, że jest zdrajcą i jeszcze zginął w jakże odrażający sposób... Do momentu jego śmierci miałam jeszcze nadzieję na jakiś zwrot, że okaże się, że jednak jest po stronie Ligi, że nie miał wyboru, bo go M zastraszył portretem, albo jakiś inny banał... Ale nie... Po obejrzeniu filmu czułam się z tego powodu zawiedziona...
I tworzyli z Miną naprawę niezłą parę... (I ten tekst kiedy ona wbija mu nóż w plecy - "kokietka...")

użytkownik usunięty
chromczan_fw

Cóż ja mam podobne odczucia jak Pani. Dorian Gray w wykonujemy Stuarta Townsenda był magnetyczny, seksowny, pełen uroku, charyzmatyczny i zdecydowanie był najbardziej intrygująca i tajemnicza postacią w Lidze. Tez szkoda mi że, akurat on okazał się zdrajca . Ale to chyba chodziło właśnie o taki element zaskoczenia. Dorian jako jedyny był od początku niechetny dołączeniu do Ligii i nie chciał przyjąć ich propozycji. A zazwyczaj zdrajca nie tylko byłby jak najbardziej chętny żeby wejść do drużyny ale wręcz sam zgłosiłby się i pchal tam na wszelkie sposoby. I pewnie w zamyśle o to chodziło. Każdy członek Ligii był bardziej podejrzany niż Dorian. Ale mimo wszystko szkoda mi takiego zakończenia losu tej fantastycznej postaci.

Ale nawet pomimo tego że był zdrajca uwielbiam postać Doriana w tym filmie. Zdecydowanie miał w sobie "to coś ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones