PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34204}

Liga niezwykłych dżentelmenów

The League of Extraordinary Gentlemen
6,6 68 368
ocen
6,6 10 1 68368
4,0 8
ocen krytyków
Liga niezwykłych dżentelmenów
powrót do forum filmu Liga niezwykłych dżentelmenów

ORYGINALNY FILMIK

użytkownik usunięty

TEN FILM BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁ.AKCJA ,NON STOP.TROCHĘ HORRORU,TROCHĘ
TAJEMNICZOŚCI,PRZYGODA,FANTASTYKA.BARDZO CIEKAWY.FAJNIE SIĘ GO OGLĄDA I
DOBRZE JAKBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH FILMÓW. DLA MNIE 9/10

ocenił(a) film na 5

Oczywiście każdy może mieć własne zdanie, ale nie zauważyliście jak wiele błędów było w tym filmie ? Po pierwsze, Allan Quatermain przeżywał, że nie chce walczyć, bo ginie zbyt wielu jego bliskich, a gdy na początku zginął jego przyjaciel, to kompletnie się tym nie przejął i w dodatku żartował. Po drugie Jeśli w Londynie był lipiec to w Afryce jest wtedy pora deszczowa, poza tym Liga niezwykłych dżentelmenów na dopłynięcie do Wenecji miała sześć dni, jakim więc cudem wypływając z Londynu w Lipcu w Wenecji był karnawał ? Zirytowało mnie również to, że gdyby nie Skinner oni nie dokonali by większości rzeczy, a gdy zginął to nikt się tym nie przejął.

ocenił(a) film na 8
lutie_loo

Skinner? Zginął? Kiedy?

ocenił(a) film na 6
lutie_loo

Nie inaczej, film fajny ale pełen błędów. Dobrze że Conery jest bo ratuje sytuację - są fajne motywy, dużo się dzieje - ale jakoś film ginie w gąszczu innych filmów.

ocenił(a) film na 6

Takie trochę Avengers z Europy :D Nie wiem, który komiks powstał wcześniej, ale podobieństwa między postaciami są spore :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones