PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634796}

Linia życia

Flatliners
5,7 40 908
ocen
5,7 10 1 40908
3,6 10
ocen krytyków
Linia życia
powrót do forum filmu Linia życia

a przynajmniej w Stanach. W pierwszej części byli sami biali aktorzy, więc oczywiście trzeba wprowadzić przedstawiciela innej rasy. Była "tylko" jedna kobieta (mówię o głównych bohaterach)? Wrzućmy trzy!
Pomijam fakt, że wzięli najbardziej cukierkową i lalusiowatą aktoreczkę, jaką mogli, czyli Ellen Page. Więcej na moim blogu już wkrótce :)

szamanisko

Ale jakie to ma znaczenia dla fabuły? W sensie wsadzanie kolorowych i kobiet. Nie bardzo ma to wpływ na jakość filmu.

szamanisko

Ellen Page jest lesbijką więc myśle że to też miało jakiś wpływ na to że ją obsadzili. Skoro są murzyni i kobiety to niech też będą przedstawiciele innych mniejszości, to samo było przy obsadzie żeńskiej wersji Ghostbusters gdzie jedna z głównych aktorek Kate Mckinnon jest orientacji homoseksualnej.

szamanisko

"cukierkową i lalusiowatą aktoreczkę" serio? Oglądałeś jakikolwiek z nią wywiad? Ona jest całkowitym przeciwieństwem tego, co napisałeś.

szamanisko

Trochę się zgadzam z tym co napisałeś , ale Ellen Page to ty szanuj .Pomijając jej orientację to zdolna aktorka ,ciekawa ,na pewno nie cukierkowa i powinna być obsadzana w większej ilości blockbusterów bo najzwyczajniej w świecie jej szkoda zmarnować

szamanisko

Po co doszukiwać się problemów? Zluzuj majty

ocenił(a) film na 7
szamanisko

Ale bredzisz...

szamanisko

A ja tam też za nią nie przepadam. Taka jakaś nijaka mi się wydaje.

Grzesiubb

Trochę masz rację. Może to przez jej aparycję? Obejrzałem 8 filmów z nią w akcji i muszę przyznać, że aktorką jest zdolną i wybitną jak na swój wiek

Mistrzu-1

Jak na swój wiek? Nagrody otrzymała za rolę nastolatek, kiedy nią sama była. Teraz to już "stara baba" (w pewnych kręgach). Co do wyglądu, to powiedziałbym ,że jest z twarzy podobna zupełnie do nikogo. Ani brzydka ani ładna, zwyczajna jednym słowem. Jeśli naprawdę jest wybitną aktorką to sama się obroni, może zostanie drugą Streep. Ja tam jednak nie widzę nic poza dobrą grą, rzemieślnik z niej jest dobry ale mistrzem to jeszcze nie jest. Sporo jej do tego brakuje. Jeśli chodzi o zdolne i młode aktorki to tutaj moim zdaniem, zdecydowanie wyróżnia się Vikander, która i młodsza, ładniejsza, nie z USiA i już z Oskarem za rolę. Nawet Emma Stone ma Oskara i lepszą filmografię a nie powiedziałbym, że jest urodziwa. Przyznaję za to, że ma talent i też jest od Paige lepsza.

Grzesiubb

O ranking młodych i zdolnych aktorek się nie spieram bo zarówno Vikander jak Stone są również u mnie znajdują się w ścisłej czołówce.

Mistrzu-1

I to rozumiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones