PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573140}

Lipna panna młoda

The Decoy Bride
5,7 4 682
oceny
5,7 10 1 4682
Lipna panna młoda
powrót do forum filmu Lipna panna młoda

Chciałam zauważyć, że oni właściwe MAJĄ to samo nazwisko. ;p I oboje są z Glasgow, choć ona brzmi jakoś bardziej... szkocko. (Nie mgłam jej zrozumieć prawie, coś straszengo.)

ocenił(a) film na 4
m_gnomik

David jest z Bathgate, nie z Glasgow, choć to też Szkocja. Jeżeli chodzi o szkocki akcent, polecam "Blackpool" z Tennantem. Mówi tam ze swoim naturalnym akcentem i oglądając to bez napisów polskich, ani angielskich ledwo co go rozumiałam ;d

Campanula

ogladałam 100 tys wywiadów z Davidem i podejrzewam, ze prędzej TAM mówi naturalnie, a w blackpool sie dodatkowo stara. tak mi się wydawało, że mówil o innym miescie niz glasgow w "who do you think you are" ale tak ktos na filmwebie napisal ;)

Campanula

no juz ktos poprawil :)

ocenił(a) film na 4
m_gnomik

W Doctorze Who (widzę, że jesteś fanką :D) np. chciał początkowo mówić ze szkockim, ale RTD nie pozwolił, dlatego Tennant tam mówi z Estuary English. Ale jest dużo filmików z początków jego kariery gdzie mówi ze szkockim w tym mój ulubiony ;d http://www.youtube.com/watch?v=sSdS9-il078&list=FLZ-U260z67XQpAFDb8Z5K_A&feature =mh_lolz, tak samo jest w serialach z początku kariery. W 2 skeczach w Catherine Tate Show też mówi ze szkockim, ale to już dlatego, że na tym m.in. opiera się humor tych skeczy ;d

Campanula

ale jednak w póżniejszych wywiadach mówi z mniej wyrażnym akcentem co by wskazywało, że jednak trochę mu się ten akcent zmienił albo robił to celowo tlk, że nawet w "who do you think you are" (znowu o tmy piszę) gdzie brzmiał wyjątkowo naturalnie nie mówił aż tak "szkocko" jak w skeczach czy gdzieś ;) (jak chcesz obejrzeć to "who do you think you are" to jest na youtube)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones