PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573140}

Lipna panna młoda

The Decoy Bride
5,7 4 682
oceny
5,7 10 1 4682
Lipna panna młoda
powrót do forum filmu Lipna panna młoda

Sama Komedia - gdzie tu dramat, nigdzie! Super komedia romantyczna w bardzo dobrym tonie.
Dla mnie bardzo śmieszna - szczególnie uwagi w stosunku do niespełnionego pisarza
nieznającego własnej książki! XD Normalnie dałabym 7 ale że zobaczyłam Tennanta w futrze co
mnie potwornie rozbawiło to dam za to 8 gdyż normalnie kocham go na zabój a w futrze kocham
go podwójnie!!! (swoją drogą facet ma niesamowitą talię)

ocenił(a) film na 9
amanda147

Ja pooglądałam film z racji Davida, nie przepadam za komediami romantycznymi, ale ta była wprost kochana :)) Nie tak bardzo tandetna jak reszta.
(Amanda i tyłek, i tyłek :P)

ocenił(a) film na 8
ElisaD

i tu mnie masz nie chciałam głośno tego mówić XD

ocenił(a) film na 9
amanda147

O tym się głośno nie mówi, ale każdy wie :D

ElisaD

Obejrzałam ten film, mimo że nie lubię komedii romantycznych przez ich przewidywalność. Ta też była przewidywalna, no ale David Tennant w roli "tego wymarzonego"... :D I bardzo podobały mi się dialogi, nie były głupawe i świńskie jak w niektórych filmach tego typu. I fajna historia ogólnie - tak jak Amandę rozwaliło mnie to, że James nie znał opisywanych przez siebie miejsc :p

ocenił(a) film na 8
asia96

ostatnio oglądałam drugi raz i dodam że bardzo fajna muzyka szczególnie jak się przebierają. <3 Rzeczywiście historia przewidywalna ale urocza i nieco inna od amerykańskich komedii, których mam powyżej uszu ;)

ocenił(a) film na 8
ElisaD

Też nie lubię komedii romantycznych i też tylko dla Davida to zobaczyłam i stwierdzam, że dobrze, że zobaczyłam ;) Bardzo mi się podobało i dialogi rewelka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones