PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573140}

Lipna panna młoda

The Decoy Bride
5,7 4 682
oceny
5,7 10 1 4682
Lipna panna młoda
powrót do forum filmu Lipna panna młoda

http://www.youtube.com/watch?v=WVvkjBWCDDw&feature=g-upl

Ama97

No to że się tak wyrażę troszkę lipnie :P Nie ma wielu lepszych komedii romantycznych (-: No chyba że mi bardziej podobają się z nutką dramatu tj:
Jeszcze dłuższe zaręczyny
Dom nad jeziorem
Dear John - polski tytuł: Wciąż ją kocham
Południe-Północ - POLSKI (-:
Once

ocenił(a) film na 7
drumin89

dera john to nie komediodramat

ocenił(a) film na 7
Ama97

*dear

Ama97

Tak tak, akurat z tym filmem to już i wiele bardziej dramat (-:
ale reszta ma mniej lub więcej z komedii... jeszcze zapomniałem wspomnieć o "50 pierwszych randek"

ocenił(a) film na 7
drumin89

znam 50 pierwszych.. dla mnie to średniak głupie tak codziennie pokazywać kobiecie film z jej rodzina bo zapomina :) le przynajmniej fajny duet tam gra

Ama97

Ale jednak takie inne spojrzenie niż w innych filmach... coś nowego (-:

ocenił(a) film na 7
drumin89

Ja lubie takie przewidywalne komedie romantyczne. Bo jak jest jakiś głupi koniec to ciągle rozmyślam o tym np sztuka zrywania. 50 pierwszych randek i tak w porównaniu do innych filmów nie miał aż tak głupiego zakończenia :p

ocenił(a) film na 6
Ama97

Pretty woman to chyba romas najbardziej znany, nie ma go na liście. Widzę, że jestem fanką Katherine Heigl i Reese Witherspoon.

ocenił(a) film na 7
Askol

no one świetnie grają w kom rom

ocenił(a) film na 6
Ama97

wiem, że grają, i niektóre są całkiem fajne, ale nie wszystkie :)

ocenił(a) film na 7
Askol

a ktore preferujesz?

ocenił(a) film na 6
Ama97

Jesli chodzi o Katherine Heigl to lubię "Wpadkę" i może jeszcze być "Brzydka prawa", chociaż nie należy do moich ulubionych. Reese Witherspoon - lubię bardzo "Sweet Home Alabama", Miasteczko Pleasantville ( nie jest to komedia romantyczna, ale zawiera elementy), i 'Legalna blondynka" ( podobnie ). Moje ulubione komedie romantyczne, bądź romanse to " To właśnie miłość", Notting Hill , Holiday, Ja cię kocham a ty śpisz, Dziś 13 jutro 30, Moje wielkie greckie wesele, plan b, Sabrina ( wersja z Julią Ormond), przygodowo - romansowo : MIłość, szmaragd i krokodyl, Klejnot Nilu, ponadto bardzo lubię filmy na podstawie prozy Jane Austen jak Emma, Perswazje, Duma i uprzedzenie ( wersja z Colinem Firth, z Keirą Nightley, i jeszcze jest jedna nie pamiętam roku) itd.,bardzo fajny romans- dramat Północ Południe ( z 2004 roku miniserial),Mogłabym pisać i pisać ale za długo by to trwało :D

ocenił(a) film na 7
Askol

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones