PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603833}

List z Polski

Brief uit Polen
6,5 716
ocen
6,5 10 1 716
List z Polski
powrót do forum filmu List z Polski

Odważny film o zamachu w Smoleńsku. Otwiera oczy na pewne fakty, kojarzy zdarzenia, o których się milczy. Logiczne wywody. Rzecz w naszej telewizji niedostępna i pewnie zakazana. Do obejrzenia w necie.

ocenił(a) film na 8
oscar_4

W Gazecie Polskiej i Naszym Dzienniku pisali że nie tylko holenderska telewizja go puściła. Już teraz wiadomo że dokument już wkrótce będzie puszczany m.in w Kanadzie, Irlandii i kilku innych europejskich krajach. A w naszym kraju? Tam gdzie jest najbardziej potrzebny trzeba oglądać go z YT, wkrótce media typu gazeta GóWno, WSI 24, Wyprost i reszta bandy będą najpierw ukryć prawdę istnienia dokumentu, a potem będą go ośmieszać tak jak to zrobiono z "Solidarnymi 2010". A PO-wskiej TVP puszcza się dokument zrobiony przez sowietów, stwierdzający że zamachu nie ma, a za katastrofę i zamordowanie 96 osób odpowiadają nasz prezydent i generał Błasik. Ale to nie będzie trwać wiecznie - koniec końców dzięki m.in wolnej prasie opozycyjnej, filmom rtakim jak ten i td. bandyci spod sztandarów POlszewickich odpowiedzą za swoje zbrodnicze konszachty z sowietami w przygotowaniu tego mordu. Nie ważne czy doczekamy się tego w ciągu miesięcy, czy dopiero wielu lat - przebudzenie nastąpi, i wtedy sprawiedliwa zamsta na wrogu nastąpi.

Tymczasem - ku pokrzepieniu - bądźmy silni - i wysyłajmy linki na YT z tym filmem naszym znajomym, kolegom z uczelni, z pracy, członkom rodzin. Tak by doprowadzić do tego, że stopniowo płynąca woda skruszy twardą skałę.

tc1987

rewolucja, na ulice wyjdą dzieci:)

ocenił(a) film na 8
sawin

Nie wypowiadaj się mały i zawistny polszewiku w kwestiach których nie rozumiesz. Pomyliłeś ten temat z forum TVN. Dlatego chłopczyku nie wychodź na ulicę - wracaj do swoich foremek w piaskownicy:)

tc1987

a na jakiej podstawie stwierdzasz że jestem mały? zawistny? i co jest "polszewik"? jeżeli juz pofatygujesz się odpisać to wjaśnij jeszcze proszę co do tego wszystkiego ma tvn.

ocenił(a) film na 8
sawin

Mały - ponieważ kilkulatek może takie brednie wypisywać
Zawistny - J.W
TVN - bo cię szkolą od 2005 w nienawiści do tych co starają się naprawiać ten kraj i uwolnić go spod rządów twojego POlszewickiego rządu.

A kim są POlszewicy? Już wyjaśniam - osobnik ograniczony intelektualnie inaczej człowiek sowiecki według dawnego nazewnictwa, a w jeszcze większym skrócie - obejrzyj ten film.
http://www.youtube.com/watch?v=g5Lnf5N2S8Q
Tylko się nie zdziw jak zobaczysz wśród nich swojego przodka podczas marszu w 1920 roku na Warszawę:)

tc1987

"Mały - ponieważ kilkulatek może takie brednie wypisywać"- czysty idiotyzm.
"Zawistny - J.W" - to jeszcze większy idiotyzm, sugerujesz że zawiść jest cechą kilkulatków (dzieci).
"TVN - bo cię szkolą od 2005 w nienawiści do tych co starają się naprawiać ten kraj i uwolnić go spod rządów twojego POlszewickiego rządu." - tutaj jest parę zgrzytów. Po pierwsze nie oglądam tvn (jeżeli już to sporadycznie), jako że telewizje oglądam głównie będąc w pracy to jestem widzem głównie telewizji publicznej oraz polstu. Tylko takie kanały niestety odbiera nadajnik:) Dalej jak się domyślam twierdzisz, że jestem wyborcą Platformy Obywatelskiej. A dupa! co więcej w ostatnich wyborach, na stanowisko prezydenta mojego miasta popierałem osobe wywodzącą się z PiSu.
"Tylko się nie zdziw jak zobaczysz wśród nich swojego przodka podczas marszu w 1920 roku na Warszawę:)"- tutaj próbujesz obrazić mnie w typowy sposób. I się k**wa potem dziwicie, że się Polska z was śmieje. Sami tworzycie stereotypy, które potem przedstawiają was za kipiących nienawiścią pomyleńców. Każdy kto ma inne zdanie niż Ty musi być wyborcą PO albo/i mieć rosyjskie korzenie. Paranoja.
Jeżeli chodzi o link który wrzuciłeś to muszę przyznać, że zajebisty. (bez ironii).

sawin

a i jeszcze jedno, jako że tvp też uważasz za telewizje polszewicką zaznaczę, że oglądjąć ja skupiam się na kinie. pozdrawiam, peace:)

ocenił(a) film na 8
sawin

Generalnie masz trochę racji sawin - jeśli chodzi o "każdy kto ma inne zdanie musi być wyborcą PO...". Przyznać jednak musisz, że równie dobrze działa to w drugą stronę.
Drugą sprawą jest, że mimo wszystko media wmawiają na okrągło strach przed PiSem i starają się go ośmieszyć, jak Lecha Kaczyńskiego. Takiego, mimo wszystko pięknego, urywka z Gruzji jaki był w tym filmie nie uświadczyło się nigdzie w Polskich mediach. Tam tylko pokazywali, że Kaczyński to nie umie mówić. Straszą PiSem i za nic nie chcą dopuścić do tego, żeby ludzie zorientowali się, że wtedy było lepiej. Za PO miało się żyć lepiej a żyje się gorzej. Media robią wszystko, żeby do ludzie to nie dotarło. Dlaczego jednak wszystko drożeje, a PO w ciągu swojej kadencji 5x powiększyło dziurę budżetową, pomimo iż PiS w ciągu niecałej kadencji zmniejszył ją o połowę?
To są oczywiście pytania bardziej do ogólu niż do Ciebie. Pozdrawiam i oby więcej nieograniczonych jednostronnie osób.
PS. Co do filmu, to raczej w większości przedstawia stosunkowo znane / udokumentowane fakty. Teorii zamachu nie można wykluczać w imię "ocieplania stosunków z Rosją".

ocenił(a) film na 8
sawin

Ja nawiążę tylko do wątku pod tytułem TVN. Jeśli jest się fanem tychże mediów, to na pewno jakakolwiek odpowiedź na to pytanie nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Mało tego, w ogóle jej nie zrozumiesz :) Śmiało możesz wrócić do ośmieszania tematu.

ocenił(a) film na 8
mrx_1921

hehehehe. Dobre.

mrx_1921

Jeśli chodzi o ten TVN to jeszcze raz powtórze, nie ogladam tej stacji.Szczegóły w moim poście powyżej. A i jeszcze słówko do Lisowczyka- parówki z chlebem to w**ebana szama, więc jeśli tylko mama mnie n nie zawoła to nie omieszkam ruszać pędem:)

mrx_1921

http://www.pawelznyk.pl/sekiel01.htm

ocenił(a) film na 5
fout

Biedny, usunęli mu film! Hahaha. Tak się kończy nieznajomość prawa autorskiego - kto tu manipuluje.
YT to cenzor nad cenzory, nie wiem jak można tego nie wiedzieć! Wobec powyższego faktu utyskiwanie uważam za nie zasadne, pozew oddalony;)

użytkownik usunięty
tc1987

tu nie chodzi o to czy ktoś popiera partie PIS czy PO tu chodzi o to że ten "wypadek" to wielka ściema, chociaż w filmie 10.04.10 jest pokazane co nasz ukochany premier zrobił jak pojechał do smoleńska, obejrzyj to się przekonasz.

ocenił(a) film na 8
sawin

Biegnij chłopcze, mama Cie woła na parówki z chlebem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones