PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603833}

List z Polski

Brief uit Polen
6,5 716
ocen
6,5 10 1 716
List z Polski
powrót do forum filmu List z Polski

Bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 10

Pewnie idioci (czytaj wyborcy PO) zlinczują mnie tutaj w komentarzach ale ja uważam, że
film był świetny. Jeśli ktoś naiwnie sadzi, że media w jakimkolwiek kraju mówią prawdę to
jest imbecylem do kwadratu. Jak manipuluje się środkami masowego przekazu? Odsyłam
do Orwella i "Roku 1984".
Prawdy pewnie nie poznamy nigdy, ale film podaje wiele faktów o których wcześniej nie
powiedziano. Uważam, że każdy kto ma trochę oleju w głowie musi przyznać, że coś w tej
sprawie śmierdzi i to bardzo. Jeśli ktoś jednak woli wierzyć oficjalnej propagandzie - proszę
bardzo....

bosz112

Szczerze to nie dziwię się ludziom z zachodu że nazywają nas "polaczkami". Nawet więcej napiszę - PISdy jesteśmy. Każdy kraj w takiej sytuacji jak Polska starałby się o taktyczną broń nuklearną, chciałby rozwijać naukę i popierałby własnych przedsiębiorców. Średnio lubię kraj który wspomnę, ale dla mnie przykładem jest Izrael.

ocenił(a) film na 1
bosz112

Widzę, że komentarz z tamtego roku. Dziś musisz być w niezłym szoku, że łykałeś jak młody pelikan kłamstwa Macierewicza :)

skalp_el

a ty tylko widzisz to co ci tv powie - Macierewicz / Lasek. Lis / Olejnik. Jarek / Donek. Madzia / mama Madzi.
typowy tępy konsument.... :(

ocenił(a) film na 1
Creep_7

"blablabla". Wiem, że trudno przełknąć fakt, że przez 3 lata wierzyło się w bzdury serwowane przez Macierewicza i samemu stało się "tępym konsumentem" jego bredni.

skalp_el

hehehe, i dyskutuj z zakutym łbem. wie tylko swoje i koniec. :)
samodzielne myślenie boli, oj boli...

ocenił(a) film na 1
Creep_7

Ale poza zwyczajowym pieprzeniem masz coś konkretnego do napisania? Bo śmiejesz się chyba sam z siebie....

ocenił(a) film na 1
Creep_7

Zdaję sobie sprawę, że samodzielne myślenie cię boli i dlatego zdałeś się na myślenie Macierewicza i reszty zwolenników zamachu z jego zespołu. Tyle, że wielokrotnie wykazali się nieudolnością i okazali siępo prostu oszustami.

skalp_el

po takim wysiłku umysłowym koniecznie sprawdź pieluchę... :)
a ja myślę sam, Macierewicz mi wisi, tak jak Donek i inni...

ocenił(a) film na 1
Creep_7

A ja myślę, że tym kpiącym tonem chcesz przekreślić fakt, że mu wierzyłeś.
Zresztą, skoro ci wisi, to po co mi tu jęczysz...

skalp_el

taaaak, bo dopiero Macierewicz musiał mi to powiedzieć. ;)
przecież samemu nie można mieć swoich wątpliwości. trzeba być skalp_elem, który dopiero jak coś zobaczy w tv to dobrze do tego łba... :)

ocenił(a) film na 1
Creep_7

Naucz się pisać po polsku, bo nie można zrozumieć tego bełkotu.

skalp_el

nie dziwię się, że nie potrafisz tego zrozumieć. :)

ocenił(a) film na 1
Creep_7

Nie dziwię się, że nie potrafisz pisać po polsku :)

skalp_el

na pewno piszesz te bzdury na zamówienie polityczne. przecież nikt normalny nie byłby taki zacietrzewiony bez powodu.
pewnie partyjnicy obiecali Ci posadę szambonurka we Wrocławiu, co? ;)

ocenił(a) film na 1
Creep_7

Na pewno.. Strasznie wysokich lotów ten twój humor. Przebijasz posla Suskiego.

skalp_el

ale polityczny troll się spiął... pewnie ciśnienie krwi przekroczyło skalę... :)

ocenił(a) film na 1
Creep_7

Tak, za mało mi zapłacili iluminaci za tworzenie filmwebowego spisku, który ma polegać na krytykowaniu filmów, które chcą "dojść do prawdy"....
Aż dziw bierze, że istnieją jeszcze jełopy, które "chcą prawdy".

skalp_el

łehehehe, sobota wieczór a ten dalej ciska się na forum.
panienki znasz tylko z jpg-ów? :)))))

ocenił(a) film na 1
Creep_7

Napisał błazen w sobotę wieczorem.....
Widzę, że twoja tępa mózgownica nie jest w stanie nic konkretnego wymyślić, także żegnam.

skalp_el

i to przecież było wiadomo że tylko prowokowałeś do kłótni...
cholerne trolle... :)

skalp_el

ps. kulturalny człowiek* napisałby "twoja" z dużej litery. to jest reguła języka polskiego.

*/ kulturalny to znaczy nie-wsioch. :)

ocenił(a) film na 1
Creep_7

Dużą literą, a nie "z dużej" litery przygłupie.

skalp_el

to błysnąłeś "ty" gównojadzie... :)
z wsiochem jest zawsze ten sam scenariusz rozmowy... :(

Creep_7

No, z tobą zawsze ten sam scenariusz. Błyszczysz na przemian z błyskaniem.

Creep_7

Kulturalny człowiek to by na ciebie takie kulturalne grzeczności zmarnował. Gdzie nie zerkniemy w twoje dyskusje, tylko obrażasz. Na małą literę też nie zasługujesz, tylko kłopot jest z pisaniem także bez niej. ;)

Creep_7

To jest naprawdę wysoki poziom. "cholerne trolle" mówisz na innych. ;)

Creep_7

Czyli nie jesteś normalny czy piszesz te bzdury na zamówienie polityczne?

Creep_7

Da się zauważyć, że nie chciałeś w życiu, by ci szkolnictwo lub literatura zamieszały w myśleniu samodzielnym, nieskażonym poprawnością.
Coś wymyśliłeś poza wyzwiskami?

Creep_7

ty widzisz tyle samo, minus to, co im mówi tv.

bosz112

Film nierzetelny, nie trzyma się faktów. Przykład: w siódmej minucie filmu pada stwierdzenie, że Polacy na pokładzie nie mieli broni. Jest to kłamstwo, funkcjonariusze BOR mieli broń na pokładzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones