PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603833}

List z Polski

Brief uit Polen
6,5 716
ocen
6,5 10 1 716
List z Polski
powrót do forum filmu List z Polski

Oczywiście zdarzają się w nim może w paru miejscach kontrowersyjne kwestie o których można dyskutować, jednak przedstawia bardzo dobrze sytuację w związku z wydarzeniami z 10 kwietnia. Chociaż jak dla mnie było za mało mówienia wprost o samym zamachu z 10 kwietnia, a dużo więcej o "drodze" do tych wydarzeń, Podobnie jak trochę mało było o samej odpowiedzialności za przebieg zdarzeń w wykonaniu przywództwa Platformy, ograniczając się do Rosjan. No ale z drugiej strony - to dopiero pierwszy dokument.

Niestety - oglądać go można było w holenderskiej TV, a w polszewickim Kraju Nadwiślańskim w tym samym czasie PO-wska TVP puszcza rosyjski dokument o 10 kwietnia, siłą rzeczy będący zbiorem bzdur na korzyść sprawców w obu krajach. Tego dobrego dokumentu niestety w PL poza internetem nie uświadczy się dopóki smoleńscy zbrodniarze mają ster rządów.

Ale jak nie dziś to jutro. Bo w końcu po to jest m.in ten dokument. Oglądający mają nadzieję przecież że władza polszewików kiedyś się rozleci, a kierownictwo zostanie rozliczone za swoje zbrodnie - szczególnie za współudział w zamordowaniu przez rosyjskie służby naszego prezydenta z 95 osobami na pokładzie. Czego życzę udręczonej ojczyźnie jak najszybciej.

tc1987

Świetny materiał. Zastanawia mnie dlaczego nasze media, nie podjęły tego wątku prędzej? Proszę sobie wyobrazić takie zestawienia i konfrontacje, zrobione przez fachowców z dostępem do wszystkich materiałów w tej sprawie? Puszczenie takiej pracy w obieg nie tylko w kraju ale również za granicą? Z udziałem, rónież Tuska i całej czołówki PO, realizującej zalecenia z SMS? Kompromitacja totalna tych ludzi, akt oskarżenia gotowy, choćby o manipulację na szkodę Racji Stanu Polski, bo zaprzaństwo i zadrada jest ewidentna, nawet w tym skromnym materiale. Sikorski, minister, kłamie w żywe oczy, fałszuje, manipuluje wypowiedziami Bahra, potrzebna jest publiczna konfrotacja Bahr-Sikorski? To przecież jest Trybunał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones