PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603833}

List z Polski

Brief uit Polen
6,5 716
ocen
6,5 10 1 716
List z Polski
powrót do forum filmu List z Polski

Czemu tak mało osób oglądało ten film?
Czy tak małe jest zainteresowanie tym że - bądź co bądź Nasz Prezydent - zginął a z nim wielu innych?

ocenił(a) film na 6
toriman

Film nie jest zbyt znany, nie to co chłam od National Geographic.

użytkownik usunięty
toriman

Co mnie to obchodzi,że prezydent zginął.Dadzą, mi jeść i znajdą pracę,że będę gadał cały dzień o tym.Bezrobocie 13%,a gospodarka i służba zdrowia upada.Najlepiej jakby wszystkich wysadzili.W dup** mam pis i resztę hołoty.

ocenił(a) film na 8

"Dadzą, mi jeść i znajdą pracę"

Pracy w tym kraju samemu się szuka zresztą jak wszędzie na świecie. Tylko skończony idiota liczy z góry na to że państwo nieważne czy to obecny reżim, przyszła IV RP czy co jeszcze powstanie Polski mu w tym samo dopomoże.

Typowy trol żerujący na zasiłku dawanym przez państwo.

użytkownik usunięty
tc1987

Marchewka.Lord Vader moim ojcem.

ocenił(a) film na 8

Jesteś słodki kiedy pokazujesz siebie jako nierozgarniętego ćwoka - i tak ci wybaczam bo ogólnie ludzi jako takich lubie - nawet ułomnych:).

toriman

Być może największą chorobą dzisiejszego świata jest ignorancja. Głupota ma jeszcze pewien urok ale ignorancja nie.

użytkownik usunięty
toriman

Tak.

ocenił(a) film na 8
toriman

Tak, masz racje... Ludzie którzy nie chcą poznać prawdy i suzkają jej w codziennych wiadomościach raczej nigdy nie trafią na ten film. Uważam się za patriote i pomimo obecnego rządu, ubolewałbym w taki sam sposób bo to są także ludzie. Ale jeśli widzę ze strony rządu totalną ignorancje wobec opozycji a w chwili takiej tragedii "uśmiech na twarzy Komorowskiego, Tuska i Putina" to przepraszam ale mam prawo dochodzić co jest prawdą a co nie, bo chcą nie chcąc zginęło bardzo wielu ważnych osobistości a cała procedura została zostawiona na pastwe losu, skandal to wybrkowane słowo. Za jakiś czas historia sama przypomni i wskaże prawde.
Film godny podziwu, nie ze względu na fanatyzm polityczny czy też partyjny ale jak już wspomniałem, na patriotyzm.

ocenił(a) film na 1
toriman

Po prostu wiadomo jak zginął nasz prezydent i kolejne filmy z oszustami w rolach głównych tego nie zmienią.

skalp_el

Powiem Ci kolego toriman dlaczego Ja tego nie oglądałem. Są w Polsce ludzie, którzy przed śmiercią Kaczyńskiego traktowali go tak jak dzisiaj traktują Tuska. Śmiano się z Kaczyńskiego, że to kurdupel i złodziej. Kiedy tylko umarł w tym Smolensku nagle stał się wielkim bohaterem, patriotą i niewiadomo kim. Dla mnie on zawsze był tym samym co Tusk czyli złodziejm, oszustem i zdrajcą bo i za jego kadencji i za Tuska jest jedno i to samo, SYYFFFFF. Obaj są siebie warci. To, że zginą jest o tyle dobre, że o jedną szumowię mniej w kraju. Od Wałęsy przez Kwaśniewskiego po Kaczyńskiego do Tuska to jedno i to samo. Rosnące bezrobocie, sprzedaż polskiego przemysłu Niemcom lub całkowite zamykanie, bieda... Nie pamiętam żeby przed kadencją Wałęsy ktoś grzebał po śmietnikach.

IronManMK42

Nagle wszyscy kochają Kaczyńskiego a jeszcze kilka lat temu wszyscy go nie nawidzili. Sezonowcy
P.S. Proszę małe dzieci w wieku od 1 do 16 lat o niewypowiadanie się na temat polityki ponieważ nie macie o tym zielonego pojęcia. Paplacie tylko to co wam w szkole mówią. Nikogo nie wskazuję palcem, Piszę ogólnie.

ocenił(a) film na 5
IronManMK42

To ostatnie zdanie dobre hehehehehe;) Dawno tak generalizującej głupoty nieczytałem hehehehe;)Brawa dla pana.

ocenił(a) film na 1
toriman

Mój na pewno nie, bo na niego nie głosowałem.

ocenił(a) film na 9
rjwk

won na zach. lewacki muslimie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones