PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603833}

List z Polski

Brief uit Polen
6,5 716
ocen
6,5 10 1 716
List z Polski
powrót do forum filmu List z Polski

Muszą obejrzeć

użytkownik usunięty

Ale niekoniecznie te pisiory i "budzący demony polskiego patriotyzmu" katole, ale właśnie młodzi, wykształceni, z dużych miast oraz lewicujący poprawni politycznie. Niech obejrzą, niech skrytykują, niech się śmieją, aby potem ze spokojem zapalać znicze czerwonoarmistom. Zatem polecam pożytecznym idiotom.

ocenił(a) film na 7

Prawda jest taka że większość z nich z takim OdrzaninMKS na czele mają już tak zryte i zmanipulowane mózgi od TVN24 i GW, że boją się takich filmów jak diabeł święconej wody. Ale to nie dziwne, jeśli opierają swoje informacje i budują swój światopogląd na tych a nie innych mediach. A wystarczyłoby sięgnąć po książkę, poszperać w internecie, żeby dowiedzieć się co może, i co robi taki Putin jak i cała władza w Rosji, żeby nie uwierzyć w ani jedno słowo tych kłamców i morderców.

raafal1916

Polecam komentarz użytkownika @EventHorizon86PL przy 1 części tego filmu dostępnego na YT. Bardzo dobitny i bardzo prawdziwy.

"Otóż to, zje*ane pokolenie 30-45 latków, ciepłe posadki, po pracy do McDonalda z bachorami, tam dostaną za darmo gazetę wybiórczą, jak się nażrą to do hipermarketu pochodzić i powku*wiać ludzi tam pracujących a później do domu na TVN patrzeć jaki ten Kaczor psychopata a na dobre zakończenie dnia solidna dawka polityki miłości w pseudo-inteligentnym szkle kont. Oprócz wyjątków to najbardziej zje*ane pokolenie jakie wydała polska ziemia."

Co do mnie to do niedawna wyrażałem swoje opinie o PO jako pozytywne, a o PIS jako negatywne.
Dziś do obu partii mam stosunek neutralny.

Poza tym mam trochę wątpliwości co do wiarygodności tego dokumentu.
Pewne fakty są w niim nieaktualne (np. o wyprawie archeologów, która jednak była... ale OK, film był robiony wcześniej).
Poza tym ci panowie z "Listu do Polski" mają korzenie PIS-u :
- Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska)
- Bronisław Wildstein (Rzeczpospolita, TVP)
- Witold Waszczykowski (kandydat PIS na prezydenta Łodzi w jesiennych wyborach 2010)
tak więc punkt "widzenia zależy od punktu siedzienia".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones