PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603833}

List z Polski

Brief uit Polen
6,5 716
ocen
6,5 10 1 716
List z Polski
powrót do forum filmu List z Polski

Konkretny film, pokazujący tylko niektóre z wątpliwości "katastrofy" w Smoleńsku. Chociaż wiedziałem już bez tego filmu (pierwszego dnia) że był to zamach. Za dużo kiedyś czytałem o historii aby łyknąć papkę podawaną w mediach dla naiwnych. Nie jest to tego typu pierwsza akcja na świecie. Zrobili dokładnie to samo kilkadziesiąt lat temu na zlecenie rządu RPA. Tam też rozbił się samolot (z prezydentem Mozambiku), taki sam scenariusz, to samo w mediach - "katastrofa, błąd pilotów, zła pogoda". Ale że prezydent Mozambiku był sojusznikiem Rosji, ruscy znając się na tego typu numerkach, oskarżyli rząd RPA o zamach... tamci oczywiście wyparli się wszystkiego i dopiero po wielu latach i zmianie tuzina rządów, wyszła prawda i byli agenci przyznali się do zamachu...Co zrobili - to samo co w Smoleńsku, odpowiednim sprzętem ZAKŁóCILI SYSTEM NAWIGACYJNY SAMOLOTU.
Reszty mi już nie trzeba...

Rave50

W filmie "Szklana pulapka II' pokazali jak latwo mozna rozbic samolot, kiedy z wiezy poda mu sie falszywe dane. Agenci na wiezy, maszynki do robienia mgly (podobno 15min po katastrofie po mgle nie bylo ani sladu). Ogladalem niedawno inny dokumet o rzadach Putina, prod.chyba lotewskiej. Pokrywa sie szerszym aspektem nakreslonym w tym filmie. Wszystkie elementy ukladanki pasuja. A niemoc polskich wladz i obojetnosc UE sa wrecz porazajace! Nie moglismy liczyc na Zachod w 39r, ani w 45r i teraz niestety tez nie mozemy. Sprzedadza nas za dostawy ruskich surowcow i gwarancje dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones