PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34553}

Lista zabójstw

The Hit List
5,8 179
ocen
5,8 10 1 179
Lista zabójstw
powrót do forum filmu Lista zabójstw

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Myślałem, że znam już większość dobrych filmów z początku lat 90 a jednak tu moje duże zaskoczenie po obejrzeniu tego filmu bo choć jest mało znany (o czym świadczy mała ilość wpisów i ocen na filmwebie) to jest naprawdę bardzo dobry! Akurat dzisiaj natknąłem się na ten film bo był emitowany w TVP1. Fabuła ciekawa, lecz trochę pokręcona - pod koniec filmu nawet trudno zrozumieć kto za tym wszystkim stał i kto był winny. Filmów o płatnych zabójcach było już setki ale ten chyba wyróżnia się tym, że jednak nie ma w nim happy endu. Poza tym ciekawi aktorzy w głównych rolach - Jeff Fahey (znany m.in. z "Kosiarza umysłów), Yancy Butler (znana m.in. z "Nieuchwytnego celu", "Eks" czy "Fast Money") i James Coburn (a gdzie to on nie grał, jeden z najczęściej spotykanych w filmach amerykańskich aktorów).
Generalnie pozycja warta obejrzenia dla fanów a film raczej rzadko puszczany. Bardzo dużo krwi i ciekawe strzelaniny (szczególnie ta z policjantami przy barze i ta z bandziorami w mieszkaniu Charliego Pike'a). Dla mnie podobało się bardzo i film bardzo szybko się skończył bo aż tak mnie wciągnął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones