PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684593}

Lista

The List
4,1 481
ocen
4,1 10 1 481

Lista
powrót do forum filmu Lista

7/10

ocenił(a) film na 7

Ciekawy i bardzo dobry temat przewodni.Jedynie do czego można się doczepić to do strasznych dłużyzn ,ale filmy
angielskie w dużej mierze takie są! Dlatego decydując się na kino z "wysp" trzeba się tego spodziewać i nie marudzić ,
albo włączyć np. Polską produkcje.Polecam wytrwałym gdyż historia opowiedziana w tym filmie jest naprawdę ciekawa .

ocenił(a) film na 7
welna23

Też mi się podobał, angielskie kino trzeba lubić, zaskakująca końcówka szczerze mówiąc.

zielon85

Końcówka faktycznie zaskakująca, przez co i podniosłem moją ocenę dla tego filmu. Zaskakująca o dziwo, bo jakoś tam wydawało mi się, że już nie daję się zaskoczyć
A jednak ;-)
Niemniej, o ile sam pomysł całkiem fajny, skłaniający nawet do refleksji, tak jednak będąc świadomym, że jest to nawet mi lubiane kino brytyjskie, to film mimo wszystko średni. Do obejrzenia spokojnie, ale do dodania do jakiejś kolekcji na półkę już niekoniecznie.

pochmurny

Film taki sobie, kwestia gustu, jak dla mnie pomysł na scenariusz ciekawy, przesadne dłużyzny i klimat zbytnio spartolony, a przede wszystkim bardzo przewidywalny. Dlatego ciekawi mnie gdzie Wy tu dopatrzyliście się czegokolwiek zaskakującego ?

ocenił(a) film na 2
welna23

Historia ciekawa - bez dwóch zdań, ale wykonanie gorzej niż tragiczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones