PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684593}

Lista

The List
4,1 481
ocen
4,1 10 1 481

Lista
powrót do forum filmu Lista

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Spokojnie można sobie darować oglądanie !

ocenił(a) film na 3
con_desiros

Można a nawet trzeba sobie darować. Z minuty na minutę coraz durniejszy film.

Krzypur

To nie jest film, który dzieli oglądających. Ten film jest po prostu zbędny!

ocenił(a) film na 2
rybainna

Zgadzam się szkoda czasu na to dziadostwo.

_Mika_a

ale ty ocenilas goracy towar na 10 , wiec jestem teraz w kropce .raczej zaryzykuje i obejrze

ocenił(a) film na 2
parsxzywykutafon

A rób jak uważasz, ale porównywanie tego filmu z Gorącym Towarem to przesada.
Ale może Tobie będzie się podobał.
Ja oglądam wszystko i nie patrzę na oceny na internecie.
Sama wolę się przekonac co i jak.

ocenił(a) film na 2
parsxzywykutafon

PS. Nawet nie pamiętam o czym był ten film, więc to chyba musi o czymś świadczyc :)

_Mika_a

oceniłeś choć nie pamiętasz filmu? To czym poza niepamięcią się sugerowałeś i co oceniłeś?

Mam nadzieję, że czymś więcej niż dziurami w skarpetkach.

ocenił(a) film na 2
crocidura


W momencie oceniania doskonale wiedziałam o czym jest, ale skoro teraz nie pamiętam połowy rzeczy, to chyba o czymś świadczy ?
A sarkazmy zostaw dla siebie :)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
rybainna

Istotnie, ten film to zwyczajny gniotek ale ten gniotek ma coś w sobie intrygującego, inspirującego do działania, a tym czymś jest tytułowa lista, a konkretniej jej zawartość i Jak tak się przyglądam co się dzieje w moim kraju to aż się prosi by ktoś, kto ma dowody uruchomił taką polską listę zdeprawowanych prominentów wszelakiej władzy, polityki, stróżów prawa (prawnicy, sędziowie, komornicy itd),tych z listy 100 itd, itp, a dalej już by samo poleciało - oj ! działoby się działo !!! Niejedna łajza, dla "dobra Ojczyzny", by sobie życie odebrał. Smród złodziejsko-korupcyjny roznosi się nad mym krajem wzdłuż i wszerz ale takie jest utworzone prawo - przyzwalające na wszelakie niecności. Powinienem dać 1 lub 2/10 ale za podpowiedź, która może zainspirować dokładam punkcik - 3/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones