PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633588}

Listonosz Pat i wielki świat

Postman Pat: The Movie
5,2 667
ocen
5,2 10 1 667
Listonosz Pat i wielki świat
powrót do forum filmu Listonosz Pat i wielki świat

Pat i kot, kot i Pat..... Jak mogli zniszczyć taką klasykę gatunku seriali animowanych dla dzieci? Widzieliście komputerowy ( bo w odróżnieniu od techniki animowanych kukiełek w
pierwszych seriach, nomen omen genialnej ) , jakże niepasujący do serii o Pacie i Jessim, zwiastun kinowej wersji?
To woła o pomstę do nieba, jak można zniszczyć coś tak wspaniałego, te ruchy kukiełkowe, jakże inne od zwykłych animacji, piękny i niesamowicie ciepły głos Jerzego Kramarczyka, ech...
lepiej puścić przez animację komputerową, dać pierdyliard dubbingowców i hulaj dusza!
Ech, Kubusia Puchatka tez raz tak uszkodzili, jak z animowanego pięknego serialu, zrobili kukiełkowe pajacowanie... Quo vadis animacjo i klasyko?
Ważniejsze nabijanie kiesy, bo Listonosz Pat nowy trafia do kin ?
Aż się zbulwersowałem!
Kto jest za mną? Czekam na debatę :)

konrad290991

...a ja - rownież pamiętająca czasy (świetnego, urokliwego) Pata-kukiełki - tego filmu jeszcze nie widziałam. I chociaż teksty "Pat i wielki świat gwiazd" mnie nie zachęcają, raczej obejrzę - jestem po prostu ciekawa, co im z tego 'odgrzewanego kotleta' wyszło. I mam nadzieję, że nie jest aż tak źle, jak piszesz... :)

użytkownik usunięty
konrad290991

Ja też wolę animację kukiełkową , ale sądzę że film i tak zobaczę w orginale ( uwielbiam tennata ) i może nie będzie zły , choć lepszy by był zdecydowanie kukiełkowy

konrad290991

A ja lubię animację komputerową, więc mi to tak bardzo nie przeszkadza ;-)

P.S. Animacja komputerowa wcale nie jest łatwa.

kenexgro

Masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones