PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 478
ocen
6,2 10 1 63478
5,0 15
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

W porównaniu do beznadziejnej "dwójki", "trójka" jest naprawdę znakomita. Dobrze wydane 15 zlotych.

Tomstar

Dokładnie, większość mówi ze to najgorsza cześc. Dla mnie 3 jest zdecydowanie lepsza od beznadziejnej 2. Urzytkownicy tutaj maja tragiczny gust.

użytkownik usunięty
mateuszz27

Inni użytkownicy mają tragiczną ortografię.

ojej nie rozplacz sie

użytkownik usunięty
mateuszz27

Zostałeś zaorany.

strasznie hahaha wlaszcza przes takich pseudo intelektualistow czyt. frajerow jak ty haha

użytkownik usunięty
mateuszz27

Zrobiłeś już kupkę z nerwów? tWÓJ avatarek świadczy o mózgu wielkości ameby. Polemiką tego nie nazwę, bo polemika występuje między inteligentnymi ludźmi, ale uwielbiam patrzeć, jak miniaturowe móżdżki denerwują się i nie mogąc nic zrobić używają zwrotów na poziomie kloaki. Po przeczytaniu możesz sprawdzić w google co to kloaka. Przecież wiem, że to zrobisz.

ocenił(a) film na 8
Tomstar

Zgadzam się bez dwóch zdań z jedynki i 2 uśmiałem się ale tutaj płakałem parę razy ze śmiechu xD

nea_filmweb

Jestem tego samego zdania

ocenił(a) film na 7
Tomstar

Zgadzam się. Wiele wątków jest zabawnych. Zdziwiłam się jednak, że tak wiele osób będących ze mną na sali interpretowało sytuację dla mnie poważne również poprzez żarty. Zaskoczyła mnie wrzawa śmiechu podczas sceny gdzie Zuza odchodzi od stołu wigilijnego, gdy biznesem dostaje w twarz od swojej matki za zdradę, gdy Karina upada w parku dwukrotnie... Mam nadzieję, że film nie ma w większości widzów nastawionych do kina tak jakby oglądali coś na poziomie "Śmiechu Warte", bądź żartów Vegi. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones