PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 474
oceny
6,2 10 1 63474
5,0 15
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

Rozrywka na poziomie kolaki

użytkownik usunięty

Dla niedzielnych, sezonowych tatusiów w pulowerkach żrących popcorn, przytulających roześmiane sikorki śmiejące się w głos... Tandeta płynie wierzchem a sztuka na dnie. Nie pozdrawiam. Jestem dumny ze swojego wykwintnego gustu. 2017 dla Blade Runnera: 2049.

ocenił(a) film na 4

Mam pytanie Czy ten post poprawił ci jakoś nastrój? dowartościował emocjonalnie?

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Pewnie, że tak. Lubię mieszać z błotem słabe produkcje.

ocenił(a) film na 4

Byłeś w kinie ?

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Nie... Oceniam filmy nie oglądając ich. Głupie pytanie, głupia odpowiedź.

ocenił(a) film na 4

Uwierz mi że to pytanie ma podstawy wielu jest takich którzy oceniają film patrząc tylko na gatunek i tak dla nich komedia romantyczna+polska = gów** Zresztą twoja recenzja też nie była jakaś szczególnie szczegółowa

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Bezsensowne, szarpane wątki, irracjonalne relacje pomiędzy bohaterami: Karolak i jego matka po 20 latach spotykają Grabowskiego i jak gdyby nigdy nic piją kompocik na wigilię, Szyc zakochuje się w dziennikarce z radia nie widząc jej na oczy, Szyc przeskakuje samochody, buja się na żyrandolach i gania za Obuchowiczem po ulicach i galerii... Laska spotyka jakiegoś stulejarza, który robi kwesty i oddaje psy ze schronika i w wieczór wigilijny rzuca mu się w ramiona niemalże gwałcąc go od progu. Trywialność wątków jest tutaj dla mnie zbyt rażąca w oczy. Listy do M. vol. 1 zdecydowanie bardziej mi się podobały. Zrobili z filmu tasiemiec rodem z Pitbulla Vegi. Wydałem te kilkanaście złotych towarzysząc dziewczynie w kinie, bo zależało jej, żeby iść. Dla mnie jednak jest to nic nie znacząca polska komedyjka, których wiele taśmowo było robionych w przeciągu ostatniej dekady.

ocenił(a) film na 4

Filmu póki co nie oglądałem więc nie będę się spierał aczkolwiek nie wiem czy wątki w jedynce która jak piszesz ci się podobała były bardziej... realistyczne ( bo chyba o to ci chodzi o prawdopodobieństwo czy o trywialność ) np z reguły gdy jakieś dziecko ( zwłaszcza mała dziewczynka ) ucieka z bidula to specjalistą nie jestem ale stawia się na nogi połowę wojewódzkiej ( i nie tylko ) policji.... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones