PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 439
ocen
6,2 10 1 63439
5,0 15
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

Dlaczego ludzie masowo hejtują ten film, mimo że nie byli nawet w kinie na nim? 1) hejty leciały już długo przed premierą 2) teraz widzę że niektórzy wprost przyznają że uważają ten film za gówno, mimo że go nie widzieli
i to się nie tyczy tylko tego filmu, często się z tym spotykam, po co tak robić? oczywiście nie kieruję tego wątku do osób które były w kinie i im się nie podobało - każdy ma prawo do własnego gustu
ale po co ten jad wylewają osoby, które nie wiedzą nawet o czym mówią?

A co do mojej opinii: wiadomo, że ,,Listy do M 3." to nie jest film oscarowy ;) dla mnie to bardzo przyjemna, bardzo zabawna komedia, która ma mi poprawić humor (ale czasem też się wzruszyć), która pozwala mi miło spędzić czas w kinie z przyjaciółmi, która pozwala mi potem pogadać z nimi o losach bohaterów i zastanowić się, jak się dalej może wszystko potoczyć. Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem to jedna z lepszych polskich komedii ostatnich lat.

ocenił(a) film na 8
Martarut

no niestety, takie durne komentarze zawsze będą i trzeba je ignorować po prostu :D na pierwszy rzut oka widać przecież różnice między hejtem ,,dla zasady" a krytyką popartą jakimiś realnymi argumentami
w sieci przeważają niestety te pierwsze, szkoda

ocenił(a) film na 8
Martarut

właściwie nic dodać nic ująć!

markiz_85

,,o Kazimierz wielki no rzadko odwiedza" normalnie super film,a bałam się bo dwójka jest żałosna,postacie były na maksa płytkie

ocenił(a) film na 3
Martarut

Idz do kina i sprawdz co wyszło. Ja daje 3/10 Było słabo jak można było zepsuc tak film...

ocenił(a) film na 8
Martarut

Poszłam do kina z sentymentu raczej, nie nastawiałam się na nic wielkiego, i przyznaję że bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Lepiej się nie uprzedzać, tylko samemu obejrzeć i ocenić, święta prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones