PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103089}

Listy martwego człowieka

Pisma myortvogo cheloveka
7,6 1 102
oceny
7,6 10 1 1102
Listy martwego człowieka
powrót do forum filmu Listy martwego człowieka

Apogeum nudy

ocenił(a) film na 3

I choć uwielbiam postatomowe klimaty ten film nie potrafił mnie do siebie przekonać. Strasznie łopatologiczne ujęcie tematu.
Do Stalkera nie ma porównania.

ocenił(a) film na 10
None200

Lepiej, żeby była pustynia i gangi na motorach w zrujnowanej Ameryce, nie? To dopiero jest nowatorskie i nieschematyczne.

ocenił(a) film na 3
Andkosm

niestety fanem mad maxa też nie jestem ;p

ocenił(a) film na 8
None200

Jakim prawem porównujesz ten tytuł do Stalkera? Fabuła Stalkera - NAWET W DOSŁOWNEJ interpretacji nie dotyczy powojennego świata. Geneza powstania Zony jest nieznana, padaja domysły że spadł tutaj meteoryt, umarł Bóg - ale to nie istotne, bo przecież chodzi o wydzwięk i w najwiekszym skrócie odwieczny konflikt (Stalker - kaznodzieja, reprezentuje religię. Profesor, racjonalizm i naukę. Pisarz - uczucia i sztukę).

ocenił(a) film na 3
m4r3x

bezprawnie

ocenił(a) film na 8
None200

ok ;*

ocenił(a) film na 6
None200

Zgadzam się, film mało subtelny, szkoda, że tego cytatu Einsteina i innych naukowców nie pokazano na samym początku, wiedziałbym czego się spodziewać.

ocenił(a) film na 5
None200

Mnie też przyznam szczerze w dużej mierze przede wszystkim znudził, choć asekuracyjnie zwalę to na swoje zmęczenie. Ale kiedyś dam mu jeszcze (i sobie rzecz jasna) szansę, bowiem pod niektórymi względami był bez wątpienia urzekający. Póki co jednak - na razie tylko piątka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones