PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129304}

Listy miłosne

Love Letters
6,2 32
oceny
6,2 10 1 32
Listy miłosne
powrót do forum filmu Listy miłosne

Obiecujący...

ocenił(a) film na 6

...chociaż pozostawia pewien niedosyt. Urzekająca scenografia sielskiej wsi angielskiej kontrastuje w tym filmie z mroczną tajmnicą z przeszłości, ze zbrodnią, której odkrycie może zmienić losy, życie dwójki zakochanych w sobie ludzi. Ten zabieg filmowy podobał mi się najbardziej. Znakomicie wypadają tez odwórcy głównych ról, zwłaszcza młoda Jennifer Jones w roli cierpiącej na amnezję kobiety, która musi uporać się z demonami przeszłości. Być może zbyt szybkie rozwiazanie tajmnicy powoduje, że film pozostawił pewien niedosyt, zrodził zbyt duże oczekiwania. Druga połowa filmu to bardziej dramat psychologiczny, niż dreszczowiec, czy sensacja. Choć całkiem dobrze zrealizowany to dramat.

ocenił(a) film na 3
Qmid

Mam zupełnie odmienne zdanie. Obiecujący może był sam temat, ale fabuła? Jak jest to możliwe, że osoba która dokonała zabójstwa po roku wychodzi na wolność i żyje pod innym nazwiskiem. Jeżeli lekarze udowodnili, że jest w pełni rozumu powinna dostać przynajmniej kilkuletni wyrok, jeżeli z kolei uznana zostałaby za obłąkaną wyrok stanowiłoby zamknięcie jej w zakładzie psychiatrycznym. Zgoda biskupa na ślub kościelny osoby która zamordowała swojego poprzedniego męża? Sorry mnie się absolutnie to nie klei.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones