PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681377}

Litewski przekręt

Redirected
6,0 10 438
ocen
6,0 10 1 10438
3,2 4
oceny krytyków
Litewski przekręt
powrót do forum filmu Litewski przekręt

Ogólnie film dobrze się ogląda, skojarzenia z "Przekrętem" i trochę słabsze z "Kac Vegas" wyraźnie się nasuwają, groteska stereotypów trochę razi, ale to w końcu komedia sensacyjna, nie film dokumentalny. Ogólnie dobrze się ogląda, ale mam mieszane uczucia co do zakończenia, albo raczej jego braku. Jak dla mnie film się urwał, a wstawki z podtytułami i podziałem na części dawały nadzieję na dopięcie akcji, liczyłem że będzie to tak jak w "Przekręcie". Co do czwórki głównych bohaterów to to można zrozumieć, fakt wtargnięcia na teren Rosji można uznać za przysłowiowe znalezienie się w czarnej d., ale co z resztą wątków? Weselnicy kontra Anglicy, pieniądze i pierścień, Sandra i Saule, które uciekły przed kulami itd., itp. W sumie fakt znalezienia się bohaterów w Rosji niekoniecznie musi kończyć temat, więc może było to przygotowanie szwów do doszycia ewentualnej drugiej części? Bo jeśli nie, to według mnie jest największy minus filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones