PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681377}

Litewski przekręt

Redirected
6,0 10 441
ocen
6,0 10 1 10441
3,2 4
oceny krytyków
Litewski przekręt
powrót do forum filmu Litewski przekręt

pijak, wszczynający bójki i często powtarzający słowo na k... Nie śmieszny humor typowo angielski. Można obejrzeć, ale szału nie ma, scena w karetce mnie rozwaliła!

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Trzeba się czasem pośmiać z siebie i mieć do tego dystans. Kiedy słyszysz dowcipy i humor o pedałach, żydach czy niemcach to z pewnością jesteś zadowolony.
Tak nas postrzegają bo tak się zachowujemy za granicą.

helsinger

Naprawdę kiedy jesteś za granicą się tak zachowujesz? Wstydziłbyś się.

ocenił(a) film na 7
Ottiss14

Tak się dzieję a widzę że jesteś typem co nie założy koszuli polski za granicą. Wstydził byś się.

helsinger

Widzisz to? Dobre.

helsinger

Ja bym się wstydził, bo polska hołota robi wstyd za granicą, wszędzie gdzie się tylko pojawi. Tak samo z anglikami, którzy wizytują Polszę.

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

Film był o Litwinach a że pojawił się też jeden Polak to poza nami - jego rodakami żaden Anglik czy inny obcokrajowiec polskiego nie znający raczej tego nie zauważył bo nie odróżni jego polskich bluzgów od paplaniny Litwinów.

ocenił(a) film na 5
imacon

Ale mnie to wystarczyło by dać niższą ocenę , w różnych miejscach się bywało , ale takiego cioła jak ten w knajpie jeszcze nie trafiłem , fakt że mało kto rozpozna w nim Polaka , ale mimo wszystko daję 5 .

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

Coz ale taka prawda stety jest,statystyczny bywalec baru w Polsce dokladnie taki jest,tylko dlaczego on wygladal jak cygan?

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

w filmie pojawił się jeden (prawdopodobnie) Polak w jednej scenie, i na podstawie tego dajesz mu taką etykietkę? zastanów się w jaki sposób zostali tu pokazani Anglicy, czy tym bardziej Litwini, to nie był ani film o Polakach ani nie miał na celu obrażania nas.

ocenił(a) film na 5
technolobuz

Starasz się logicznie wytłumaczyć człowiekowi pokroju tego przedstawionego na filmie, że to nie jest żaden atak na Polaków. Nie dasz rady.

dzyniu88

To nie jest "typowo angielski humor". Ale faktycznie nieśmieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones