PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681377}

Litewski przekręt

Redirected
6,0 10 441
ocen
6,0 10 1 10441
3,2 4
oceny krytyków
Litewski przekręt
powrót do forum filmu Litewski przekręt

Tragedia

ocenił(a) film na 3

Wysokie oceny tego filmu wynikają chyba z faktu solidarności ze słowiańską bracią. Takiej słabizny dawno nie oglądałem. Sam początek - mimo braku logiki i pewnej wtórności - jeszcze obiecujący. Dalej jest już coraz gorzej. Totalna improwizacja, prymitywnie utrwalająca schematy. Nie wiem skąd odwołania do "Porachunków" czy "Przekrętu". To tak jak porównać hałdy na Śląsku z Himalajami.

ocenił(a) film na 6
kondzio70

;DDD a niby Litwini mają wspólnego ze słowiańską bracią ???

ocenił(a) film na 7
kondzio70

Drogi kondziu widzę, że jesteś tu nowy i to Twój pierwszy oceniony film. Jestem nastawiony przyjaźnie i pokojowo, więc proszę nie odbierz mojego komenta negatywnie. Pragnę tylko doradzić Ci, byś na przyszłość nie oceniał filmów, których nie lubisz na 1, a które Ci się podobają na 10, bo to trochę nie fair. Ten film na pewno nie jest najgorszą komedią jaką widziałeś, albo zobaczysz. Jeśli znajdziesz czas, to obejrzyj sobie Kac Wawa. Mam nadzieję, że Litewski Przekręt pojawi się u Ciebie z nieco wyższą notą, niż film który Ci poleciłem :)

ocenił(a) film na 2
Albi07

Kac Wawa przy tym gównie to arcydzielo, przynajmniej niektóre teksty byly smieszne.

ocenił(a) film na 7
Renegade__Of__Funk

Każdy ma swój gust i odmienne poczucie humoru. Aczkolwiek nie obraź się, ale zaniecham konwersacji z kimś, kto połowę obejrzanych filmów ocenił na 10 :)

ocenił(a) film na 2
Albi07

To moje nowe konto, wiec wpierw wystawiam wysokie oceny, tak samo jak idziesz do restauracji, to co robisz, zamawiasz kupe, czy cos dobrego ? Twoja złośliwość jest totalnie idiotyczna. Z reszta ta polowa filmow, ktorym wystawilem 10, mowi sama za siebie, same genialne obrazy.
Ty za to dajesz taśmowo wszystkim filmom 8 lub 7, wiec daruj sobie takie durne teksty.
Twoje poczucie humoru jest prymitywne, skoro kreci cie taki prostacki i schematyczny do bólu humor jak w tym badziewiu.

ocenił(a) film na 7
Renegade__Of__Funk

Eh jak ja nie trawię nietolerancyjnych ludzi. Myślałem, że skoro wyraziłem się klarownie odnośnie mojego zainteresowania twoim komentarzem, to nie będziesz mi tu swoich żalów wylewał na monitor jakie to ja mam to i tamto, bo powinieneś zauważyć, że kompletnie mnie to nie interesuje, a twoje niekulturalne określenia jakoś nie wywierają na mnie wrażenia. Powtórzę drugi raz jeśli poprzednim użyłem zbyt skomplikowanego języka. Ja mam inne poczucie humoru, a ty masz inne poczucie humoru. Mnie to śmieszy, dla ciebie to żenujące. Ja wyraziłem swoją opinie, ty się spinasz bo jest niezgodna z twoją. Zrób sobie swój temacik proszę i tam wyraź swoją opinię na temat wszystkich nieznających się na komediach użytkowników, którzy wystawili temu filmowi ocenę wyższą niż 2.

ocenił(a) film na 2
Albi07

Proponuje sprawdziw w slowniku wyrazow obcych znaczenie slowa żal, ktore pewnie uzywasz czesto, w koncu lubisz leciec schamatami.
Sam mi hipokryto wytykasz oceny, a jak przychodzi zmierzyc sie z wlasnymi to zaczynasz przeczyc sam sobie, ze cie cos nie interesuje. Hipokryzja idealna.

"..Powtórzę drugi raz jeśli poprzednim użyłem zbyt skomplikowanego języka"

hahha twoj język jest prostszy od budowy zapałki, wiec daruj sobie takie wywody.

Po twoich pochlebstwach na temat tej tandety, wnioskuje, ze masz kiczowate poczucie humoru, stwierdzam tylko fakt.
Kim ty jestes, zeby mi pisac, czy mam prawo do wypowiedzi, notabene nawet nie na twoim temacie. Moge sobie pisac gdzie chce i co chce, wolny kraj, przynajmniej jeszcze teraz puki debilny pis nie przejal wladzy.

ocenił(a) film na 7
Renegade__Of__Funk

Nawet nie chce mi się czytać do końca twoich wypocin. Zaraz pewnie dowiem się, że ruchałeś mi matkę, więc pisz sobie co chcesz. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

ocenił(a) film na 2
Albi07

Boże, ale ty jesteś prymitywny. Nic dziwnego, ze ci sie podobała ta tandeta, dla prostych ludzi.
Patologia słowa u ciebie wszechobecna.

Renegade__Of__Funk

Patologie to w twoim domu można spotkać, głównie wtedy gdy twój pijany ojciec wraca z pośredniaka, próbuje się dostać do domu i trafić łapami w klamkę od drzwi, ale i tak zasypia na chodniku.

ocenił(a) film na 2
GavrinSitho

Przykro mi, ze masz taka sytuacje w domu i twoj ojciec robi takie rzeczy, bedac do tego bezrobotnym, ale nie przenos swojego zycia prywatnego na forum publiczne. Nikogo to nie interesuje. Glowa do góry, twoj tatus w koncu znajdzie prace i nie bedzie zasypial na klatce schodowej domu opieki socjalnej, w ktorej sie wychowujesz. Nie bedzie mial co prawda tyle czasu co wczesniej na serdeczny dotyk, ktory tak lubisz, ale za to pieniazek na kaszke z mleczkiem tez sie przyda. 3mam kciuki :)

Renegade__Of__Funk

Imponujący dobór słów. Twoja matka (siedzi teraz pod moim biurkiem) aż wypluła to co miała w japie kiedy jej to przeczytałem. Ale spokojnie, dam jej płyn do płukania ust, więc nic nie wyczujesz gdy będzie ci dawać buziaka na dobranoc.
Aha i nie zapomnij swojego starego obudzić, bo jeszcze zamarznie na tym chodniku, a w kostnicy już za dużo trupów meneli się wala.

ocenił(a) film na 2
GavrinSitho

Przy twojej patologii języka, to nawet menel po spozyciu denaturatu ma kwiecisty dobór słow, wiec rozumiem, ze prosty przekaz moze dla ciebie byc imponujacy.
No coz, tylko ktos z ilorazem iq jednocyfrowym maskuje swoje kompelsy przez obrazanie czyjejs rodziny, ale to nie twoja wina, ze odziedziczyles genotyp kretyna jest to tylko i wylacznie zasluga twoich korzeni, takze pretensje nie do mnie.
Zwazywszy na fakt, ze jedyne co potrafisz, to przenoszenie na innych swojego realnego zycia w rynsztoku, to mozna wybaczyc ci ta glupote.
Admin juz sie toba zajmuje :)

ocenił(a) film na 1
kondzio70

film porażka, nie polecam, strata czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones