PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493358}

Lobo

7,1 7
ocen
7,1 10 1 7
Lobo
powrót do forum filmu Lobo

Guy Ritchie mi tu nie pasuje. Coś czuję, że dołoży do tego filmu jakąś swoją ideologię i wyjdzie mu z tego gówno jakich mało, bynajmniej nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Moim zdaniem udaną ekranizację Lobo mógłby zrobić tylko Peter Jackson za którym przemawia doświadczenie (Zły Smak, Martwica Mózgu), lub Takashi Miike, który z kolei potrafi dokładnie odwzorować komiks (Ichi Zabójca, Yattâman). Zresztą ten film jeśli byłby udany będzie skierowany do bardzo konkretnego grona tzn. krew, flaki i totalna bezsensowna rozpierducha. Czas pokaże czy Guy Ritchie się wykaże. Na marginesie dodam, że za Darren Aronofsky wziął się za ekranizację Wolverine i RoboCopa. A ja głupi myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy...

tez mysle ze nie pasuje tu Guy Ritchie. ale nie można wyciągać pochopnych wniosków bo też potrafi wyreżyserować doskonały film

za duzo bredzisz kolego, po sherlocku tez sie niczego nie spodziewalem ale zrobil bardzo dobry film i obsadzil dobrze aktorow, a co do Takashiego to jesli ichi byl dobrym odwzorowaniem komiksu to komiks sam w sobie musi byc debilny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones