PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493358}

Lobo

7,1 7
ocen
7,1 10 1 7
Lobo
powrót do forum filmu Lobo

W polskiej edycji Lobo 3/00 był epizod jak na Ziemi w Hollywood kręcą film o Lobo bez jego wiedzy z aktorem, który wyzywał przeciwników od "papmuchów".
Prawdziwy Lobo przyleciał i rozpierdolił całe studio filmowe z przyległościami.
Ciekawe czy teraz stanie się podobnie ;)

ad2004

Mam nadzieję, że tak ;D

użytkownik usunięty
klajsterbelej

Może jeszcze uda się coś zmienić mam nadzieje że jeśli ma powstać teletubisiowy Lobo to lepiej żeby projekt upadł - lub tak jak to było w przypadku Hulka czy Punisher’a żeby był Remake !!!.
Przecież Lobo to historyczna postać komiksu jako chyba jedyny pokonał chłopaka który biega w czerwonych majtkach i jak zakłada okulary i uliże włosy zamienia się w normalnego człowieka(*nienormalne prawda – chodzi mi tu Super-man’a ) , fakt niby później zmartwychwstał(*wielka szkoda) czy coś w tym stylu ale ważne że w końcu ktoś mu dokopał.
Pozdrawiam.

Szczerze mówiąc to zanim zrobią film o LOBO, to chciałbym by zrobili wpierw nowego Supcia a jako przeciwnika eSa dali by Szefa(którzy wpierw się tłuką i tłuką by później wspólnie zprać jakiegoś buca i umówić się na rewanż) ...a później ... solóweczka. I na pewno do kin podreptało by więcej osób nieznających prędzej Lobo ;]
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones