PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493358}

Lobo

7,1 7
ocen
7,1 10 1 7
Lobo
powrót do forum filmu Lobo

Jezu czekam teraz na Freedy vs Jason 2 z PG-13. To są jakieś kpiny !!!!!!!!! Przerabiać film który z względu na główną postać musi być brutalny i krwawy na opowiastkę dla nastolatków, jest po prostu kurewstwem ;/

longi162

ale teraz robia takie filmy byle by nie pokazac krwi brutalnosci, chodzi tylko o kase z biletow a nie o sztuke

Pawel_k

Zgadzam się w zupełności...
Komiks jest świetnie narysowany, pełny czarnego humoru i... latających flaków nawet w niebie :) Cała ta mieszanka sprawiła, że kiedyś pół dnia ganiałem po Opolu żeby nabyć kolejną część.
Brak słów... Może zrobią remake Piły I dla 13 latków?

longi162

Za wikipedia.pl "Lobo (w dialekcie Khund, ten kto pożera wnętrzności i to mu sprawia przyjemność)" - no to może niech Warner sprzeda prawa do DC Disneyowi, niech reżyserie dadzą Bay'owi, niech obsadzą Efrona i Hanne Montane i wtedy dostaniemy naprawdę brutalne dzieło...PG-13 mówimy stanowcze NIE

longi162

Ale najprzykrzejsze jest to, że ludzie i tak masowo na to pójdą, szczególnie podnieceni dużą ilością krwi 13-latkowie którym udało się przeczytać za darmo komiks w empiku jak mama nie patrzyła. Zresztą pomijając to wystarczy że na plakacie napiszą Guy Ritchie + Lobo i to wystarczy żeby ciemna masa poszła ;]

Elenthar666

Whaaaat? LOBO I PG-13?
kurcze przecież Ważniak powinien wyskoczyć i rozwalić kilku Jajogłowych co na nim chcą zarobić....szlag!

longi162

Moje propozycje na filmy z PG-13: Hellraiser, Siedem, Mechaniczna Pomarańcza, Piła, Hostel, Taksówkarz, Urodzeni mordercy, Californication, Requiem dla snu, Blue Velvet. Można by do każdego dokręcić sqel/presquel z ww kategorią :) Tyle filmów do przerobienia, a ile to będzie kasy z biletów (a później z dvd) :)

longi162

To już jest normalnie prostytucja.
Po co w ogóle robić ten film?
Szczerze mówiąc to wydaje mi się że to tylko plotka. To P-13 jest w tym wypadku aż nazbyt absurdalne.

Stilnes

Oczywiście, że to plotka. Na pewno przerobią to na film dla przedszkolaków.....

longi162

Żadnych świętości............nie, ten świat nie przetrwa... -_-'

longi162

Ale się spinacie. Filmu jeszcze nie ma i nie wiadomo czy będzie. Wszak Warner już robił przymiarki do nakręcenia Lobo i to nie raz jeden, ale zawsze się nie udawało. Za filmem stoi Guy Ritchie, więc będzie bez wątpienia duża dawka inteligentnego brytyjskiego humoru. Flaków nie będzie? Poczekamy na wersję Unrated (która raczej się ukaże) i wtedy zobaczymy jak to będzie.

Ja za to ciekaw jestem co z postacią Lobo by zrobili Quentin Tarantino lub Rob Zombie. Ci dwaj fani komiksu i krwi na pewno by nie pozwolili na to, żeby ograniczać ich inwencję twórczą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Droo

Fakt dużo kwasu robią producenci i scenarzyści i cała gówniana polityczna poprawność. Za Mistrza powinni się zabrać Tarantino albo Rodriguez. Kropka.

użytkownik usunięty
Droo

Ma dobre filmy na koncie te PG-13 to duży problem i dziwi mnie to przecież Lobo był raczej postacią dla starszych odbiorców tak mi się wydaje no ja mam nadal nadzieje że to jest jakiś żart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones