PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493358}

Lobo

7,1 7
ocen
7,1 10 1 7
Lobo
powrót do forum filmu Lobo

tylko czy aktorsko by podołał ... mam jeden komiks z lobo który czytałem ponad 15 lat temu i przyznam że ciekawością czekam na ten film

parker

100% racji. Rob Zombie to urodzony Lobo.

parker

faktycznie nadał by się do tej roli ale muły musialby troche podrasowac komputerowo

megakruker

Twarz Rob'a Zombie i ciało wrestlera Stephen'a Farrelly (Sheamus) :D schodząc na ziemie to chyba głównym kandydatem do roli będzie Kevin Durand wg mnie.

parker

haha racja, nikt lepiej nie pasuje od Rob'a :D w sumie to mógłby nawet zrobić ten film

użytkownik usunięty
ambrosio_xx

Z twarzy to może i tak, ale zdecydowanie nie posturą, nawet gdyby zaczął pakować nie osiągnął by odpowiednich rozmiarów - więc w moim mniemaniu odpada.

użytkownik usunięty
parker

Może wygląd Roba Zombie ale głos Clancy Browna.

parker

Musialby niezle sie przypakowac do tej roli :)

parker

Rob Zombie moglby z powodzeniem robic sciezke dzwiekowa do tego filmu.

parker

Taak pasował by idealnie rozdzielili ich przy narodzinach hehehe, ale gabaryty troche inne ale przy dzisiejszej technice wszystko jest możliwe, niestety znając życie zagra go jakaś mameje która zupełnie do niego niepodobna , kiedys słyszalem że Sylwester Stallone miał go zagrać, ale powiedzcie, to by nie było dobre.

parker

a może by tak David Keith

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones