PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1134}

Lochy i smoki

Dungeons & Dragons
4,8 7 042
oceny
4,8 10 1 7042
3,7 3
oceny krytyków
Lochy i smoki
powrót do forum filmu Lochy i smoki

Jest pare rzeczy których w trakcie filmu można byłoby smiało zmienić i film tylko by na tym zyskał,więc..:
1.Aktorka grająca główną ukochaną naszego bohatera-nadmimiką twarzy nie umiała ukryć,że gra jej średnio wychodzi-mnie to strasznie denerwowało!
2.Wątek pojmania przez tajemniczą elfkę-biroą bohaterów jako więźniów co wcale nie przeszkadza,że w trakcie wyprawy podchodza do elfki i dają jej porady-no kto więxniów pyta o zdanie i pozwala im zejść z koni?!niby wszystkim się spieszyło a pościg elfki i kompanii odbywał się spacerkiem!wogóle nie popędzali tych konii!
3.Główny pomocnik złego gościa Ironsa-czy temu facetowi ktoś do gar5dła kij od szczotki wrzucił?ja wiem,że on jest zły,bije od niego zgroza ale jak on idzie za Snailsem by go zabić to normalnie jest to karykaturalne!
4.Uwolnienie z lochów Marine i ogólem cała ta zasadzka-wejść do jednego z punktów zła powiedzmy i jest tak słabo strzeżony?!dostali się prawie bez większych problemów,mało co było strzezone,mało kto ich ścigał bo zamku?o rany,trochę wysiłku powinni to włożyć
5. Trochę postać krasnoluda-w sumie był na doczepkę,zbyt dużo się nie narobił,znikał a jak go nie było to specjalnej wielkiej róznicy nie było-nad ta postacią też bym popracowała
6.Irons jest świetnym aktorem,świetnie gra ale z tym podkresleniem momentami tego "złego" smiechu to była gruba przesada
Hm było z pewnością tego wiecej ale nie moge nic sobie teraz przypomnieć-ktoś jeszcze coś zauważył??czepiam się strasznie:)ale tylko dlatego,że lubie fantasy(podkreślam fantasy a nie fantastyke)i fajnie byłoby zobaczyć więcej tak dobrych filmów jak Władca Pierścieni,by nie został jedynym obrońcą tego gatunku!

krew_na_scianie

No krasnoludowi mogli dać więcej wątków;} Film całkiem mi się podobał ale jedna z ostatnich scen trochę mi się nie podobała. Jak skończyła się juz ta bitwa smoków i widok sie oddalał to, to całe miasto wyglądało jak ze Star Wars a nie z krainy Torilu(no i nad efektami graficznymi mogli też popracować, ale jak to film z 2000 to i tak nieźle).

ocenił(a) film na 3
krew_na_scianie

A ja niestety się zawiodłem i to bardzo. Krasnolud był zrobiony "na doczepkę" , nie wspominając o jego rudej brodzie i śmiesznym wyglądzie, bardziej przypominał jakiegoś włuczęge i pijakan niż krasnoluda, ale cóż taka była wizja reżysera. Co do tego jak weszli do zamku, to już nie mam słów po prostu się wkradli, tak sobie, ani nie mieli żadnej mikstury niewidzalności, ani nie kryli się jakoś w cieniu tylko ot sobie tak przechodzili. Kolejny element to walka, która prezentuje się tak drętwo że aż strach. Ogółem film mnie strasznie zawiódł, a jedyne co było interesujące to jak "Wkradli" się do zamku widziałem Obserwatora ;) Po za tym jeszcze ta pułapka z tym dywanem była orginalna.

I ostateczna bitwa, szczególnie Irons ciekawie była przedstawiona, ale tak nie doszukałem się w tym filmie jakiegoś głębszego przesłania niestety.

Irenicus

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

krew_na_scianie


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE, BARANIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones