PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236772}
6,7 3 377
ocen
6,7 10 1 3377
Lody na patyku 3: Miłostki
powrót do forum filmu Lody na patyku 3: Miłostki

Moja ocena

ocenił(a) film na 8

Świetna część. W poprzedniej odsłonie jak dla mnie twórcy za mocno skupili się na wątku miłosnym Bejiego a za mało było śmiechu i pobocznych akcji chłopaków. W tym filmie postanowiono jednak wrócić do korzeni serii i udało się odzwierciedlić raczej klimat pierwszej części, w której sporo się działo. Oczywiście był wątek główny, w którym Benji leciał na dwa fronty ze swoją aktualna dziewczyną Doris oraz swoją dawną miłością z pierwszej części Nikki. Poza wątkiem głównym mieliśmy też sporo humorystycznych scen. Zaproszenie dziewczyn na domu Benjego i niespodziewany powrót jego rodziców, numerek z lusterkiem na podwórku szkolnym, scena z samego początku na plaży czy chociażby wątek z kuzynką Benjego. Oczywiście nie mogło zabraknąć flagowego elementu Lodów na Patyku, czyli nagrany temat na numerek. Tym razem chłopaki dowiedzieli się, iż pewna nauczycielka muzyki jest nimfomanką. Oczywiście znów nie wszystko poszło według planu a w kłopoty wpadł nie kto inny jak Huey. Co do wątku głównego nie nie rozumiem zachowania Benjego. W pierwszej części źle trafił i się przejechał. W drugie miał ładną i milą dziewczynę. W tej części podobnie jak w drugiej wydawał się, iż po raz kolejny super trafił i miał ładną, miłą oraz sympatyczną dziewczynę, która go kochała, a mimo to postanowił lecieć na dwa fronty. Jakby jeszcze tego było mało to z Nikki, na której już się poznał w pierwszej części. Tak z innej beczki, jak dla mnie wygląda aktorki tragiczny. W pierwszej części była najładniejszą dziewczyną, tutaj coś poszło nie tak i, jak dla mnie wygląda tragicznie ze względu na jej ucharakteryzowanie. Na szczęście wszystko kończy się zwycięstwem Doris na Nikki, lecz nie obeszło się bez łez, kłótni i dantejskich scen. Jak na razie ze wszystkich trzech części przy tej bawiłem się najlepiej, dlatego jest to dla mnie jak dotąd najlepsza część z cyku. Oczywiście jak zwykle nie mogłem sobie odpuścić mojego rankingu dziewczyn z tej części z podziałem na kategorię dziewczyny oraz milfy a trochę tego tutaj było, także lecimy z punktacją: Dziewczyny; Doris (główna dziewczyna Bejego) - 7 Martha (dziewczyna Huego) - 7 Nikki (była miłość Benjego) - 6/straszny regres od 1 części Kuzynka Bejego Frieda - 8 Tami (dziewczyna z początku filmu. To na niej chłopaki testują trik z lusterkiem, prosząc ją o zrobienie szpagatu) - 8 Miriam (jedna z dziewczyn zaproszona przez Martę na prywatkę do chłopaków. To ją na cel ubrał sobie Bobby) -7 Gina (jedna z dziewczyn zaproszona przez Martę na prywatkę do chłopaków. To jąna cel ubrał sobie Benji) -7 Milfy: młodsza siostra nauczycielki do Pianina Fritzi (nimfomanka) - 6 starsza siostra Fritzi -5 matematyczka -5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones