PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104488}
6,7 3 279
ocen
6,7 10 1 3279
Lody na patyku 4: Polowanie na zające
powrót do forum filmu Lody na patyku 4: Polowanie na zające

oglądnąłem właśnie ten film wydany na dvd i brakuje w nim jakieś 22 min. niema całego początku ok. 12 min.(mam jeszcze gdzieś na vhs z lat kiedy film był na topie) niema także scen kiedy to trójka przyjaciół już jest w wojsku. pocięty jest tak że traci sens w fabule. po prostu katastrofa !!! a mogło być tak pięknie. pozostałe części też są pozbawione króciutkich scenek erotycznych. dziwi mnie to ponieważ w dzisiejszych filmach nikt się nie "piórka" z takimi scenami (facet pełen uroku, american pie,itd. etc.) dlatego wielka szkoda że ta naprawdę kultowa komedia (aż łezka kręci się w oku na wspomnienie lat kiedy ją się oglądało) została po prostu zmasakrowana, przez co traci swój urok.

ocenił(a) film na 8
michael_69

Na pewno w ocenzurowanej wersji brakuje początku jak 3 bohaterów upija męża pewnej Niemki aby zaliczyć ją w ich mieszkaniu podczas gdy mąż nawalony jak bela śpi na kanapie. Jest to oczywiście flagowy element serii Lody na Patyku. Oczywiście plan spala na panewce gdy do akcji wkracza Hyue. Mąż doznaje przebudzenia i chłopaki w pośpiechu muszą się ewakuować z mieszkania. W ocenzurowanej wersji nie ma tej sceny i po napisach początkowych nasi bohaterowie są już w jednostce wojskowej. Brakuje też sceny z wsiadania do autokarów przy składaniu papierów wojskowych. Hyue mówi tam mamie benjego, że zrobi z niego prawdziwego męszczyzne ku jej zmartwieniu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones