PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104488}
6,7 3 282
oceny
6,7 10 1 3282
Lody na patyku 4: Polowanie na zające
powrót do forum filmu Lody na patyku 4: Polowanie na zające

Bo niemiecki a na nim lektor?To potwierdza moją tezę że wbrew temu co piszą miłośnicy filmu czytanego wcale nie wsłuchują się w to co pod lektorem.

ocenił(a) film na 3
adamir19

Po 1 - pierwszy raz jak ten film dotarl do Polski byl w takiej wlasnie wersji i ludzie sie przyzwyczaili , po 2 - lektor na tych wersjach jest swietny, po 3 - trudno było by wiele zrozumiec cos bez lektora po izraelsku (czy co oni tam mają) juz lepiej po niemiecku ale to tez kanał , po 4 - po co piszesz to pod kazdą czescią ? po 5 - akurat do komedii i filmow animowanych pasuje tlumaczenie lub dubbing...

adamir19

mnie też denerwuje niemiecki dubbing, ale co zrobić... innej wersji nie ma na polskim rynku :(

MobsterPL

po co piszesz tAkie same posty przy kazdej czesci ehhe film jest super :P i nawet kulawy dubbling tego nie zmieni

ocenił(a) film na 9
Williss

nie zwracam uwagi na dubbing wolę oglądnąć film i posłuchać dobrej muzyki:)

ocenił(a) film na 3
dotha

muza wymiata RACJA... swietne soundtracki...

ocenił(a) film na 9
shamar

ten film jest super. dubbing w ogóle mi nie przeszkadza. Mam wszystkie cześci oprocz "polowanie na zajace 2" bo tej drugiej wersji polowanie na zajace trudno jest sciagnac i nie moge cos znelesc.

ocenił(a) film na 3
astok0

to jest ta czesc tylko z Bennym ????

ocenił(a) film na 9
shamar

Nie jestem pewien ale chyba tak. Ta nowsza czwarta część czyli z 1983 roku.
Wystepuje tam Zachi Noy, ale chyba reszta dwoch bochaterow tam nie wystepuje. Mam problem wlasnie bo obejrzalem wszystkie części a nie moge obejrzec "polowanie na zajace 2" :/ Nie mam skad sciagnac ani zdobyc. Jakbys wiedzial/a skad moge zdobyc tą część to pisz na gg 11250368. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
astok0

heh... to sie obejrzy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones